Stan prac: Sony przedstawia majową prezentację

Sony ogłosiło nadchodzącą prezentację State of Play.

Ogłaszamy nadchodzącą prezentację stanu gry firmy Sony

Po długim czasie będącym przedmiotem plotek i spekulacji producent Playstation w końcu potwierdził, że tak, w maju odbędzie się wydarzenie prezentacyjne.

Wszystko zacznie się jutro, 30 maja o 23:00 czasu brytyjskiego. To godzina 15:00 czasu PT / 18:00 czasu wschodniego dla osób po drugiej stronie stawu.

Program ma trwać „ponad 30” minut i obejmie tytuły na PS5 i PS VR2. Rzuci nam także okiem na niektóre nadchodzące gry z PlayStation Studios, które pojawią się jeszcze w tym roku. W sumie zaprezentowanych zostanie 14 tytułów.

Być może tutaj dowiemy się więcej o możliwym wydaniu God of War: Ragnarök na PC? A może więcej informacji na temat Metal Gear Solid Delta: Snake Eater, który po raz pierwszy został zapowiedziany podczas prezentacji PlayStation mniej więcej o tej porze zeszłego roku.

Oczekiwania wobec Showcase

Prawdopodobnie będziemy musieli poczekać, aby dowiedzieć się więcej. Bądź na bieżąco, aby uzyskać więcej informacji!

Jeśli interesuje Cię wieczorne i poranne połączenie transmisji z gier wideo, nie zapomnij, że Konami ma również zaplanowany na jutro pokaz Silent Hill Transmission. Ten konkretny program zostanie wyemitowany po State of Play, o północy (ponownie według czasu brytyjskiego).

Zasadniczo oba będą służyć jako początek tygodnia w roku, który nie przypomina E3/Summer Games Fest/IGN Live, wraz z prezentacjami Ubisoftu i Xbox.

Źródło: www.eurogamer.net