Stan gry: Skoncentruj się na grach niezależnych i innych firm zapowiedzianych na konsole PlayStation

Sony wznawia swoje regularne wydarzenie o nazwie State of Play z nową edycją, która odbędzie się jutro, 14 września. Tym razem nacisk zostanie położony na gry niezależne i gry wyprodukowane przez strony trzecie, które zostały już ogłoszone.

Koncentracja na grach niezależnych i grach wyprodukowanych przez strony trzecie, już zapowiedzianych

Sony nie ujawniło jeszcze, jak długo będzie trwała ta nowa wersja, ale rozpoczną się jutro o 22:00 w Wielkiej Brytanii / 23:00 w Europie Środkowej / 14:00 na zachodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych / 17:00 na wschodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych.

Każdy, kto liczy na soczyste zapowiedzi gier typu First-party, a nawet szybki podgląd Spider-Man 2: Spider-Mens, będzie musiał ostudzić swoje oczekiwania. „Jutrosza transmisja skupi się na aktualizacjach zapowiedzianych już gier, które trafią na konsole PlayStation” – precyzuje blog PlayStation.

Najciekawsze informacje z gier niezależnych, VR i partnerów zewnętrznych

Mówiąc dokładniej, „Stan gry” obejmie „najciekawsze gry niezależne i rzeczywistość wirtualną na PS VR2, a także nadchodzące główne tytuły od naszych partnerów zewnętrznych”, które ukażą się w 2023 r. „i później” – więc szanse na zdobycie nagrody są niewielkie zapowiedź pecetowej wersji gry Horizon Forbidden West Complete Edition.

Fani gier wyprodukowanych przez strony trzecie mogą jutro o 23:00 czasu brytyjskiego udać się do YouTube, Twitch lub TikTok, aby zobaczyć, co nowego. Tym, którzy nie mogą być obecni, Eurogamer opowie w swoich artykułach wszystkie najważniejsze informacje.

Źródło: www.eurogamer.net