Stacje ładujące do kontrolerów Razer PS5 i Xbox w sprzedaży na Amazon.

Szukasz ładowarki do gamepada do konsoli Xbox lub PS5? Nie szukaj dalej, ponieważ uniwersalna podstawka szybkiego ładowania Razer to jedna z najlepszych ładowarek do kontrolerów Xbox i PS5 w 2023 roku. Te oficjalnie licencjonowane produkty zostały zaprojektowane tak, aby idealnie pasowały do ​​oficjalnych kontrolerów Xbox i PS5, umożliwiając ich przechowywanie, gdy ich nie używasz (i naładuj je do 100% przed następną sesją). A ponieważ działają na USB i całkowicie naładują Twoje urządzenie w niecałe trzy godziny, łatwo zrozumieć, dlaczego są tak popularne.

Zróżnicowany wybór kolorów i wzorów

Uniwersalna podstawka do szybkiego ładowania Razer jest dostępna w kilku różnych kolorach i wzorach, dzięki czemu możesz wybrać ten, który pasuje do Twojego obecnego kontrolera. A co najlepsze, kilka modeli uniwersalnej podstawki szybkiego ładowania Razer jest obecnie przecenionych o 10 dolarów, co oznacza jedne z najniższych cen, jakie kiedykolwiek widzieliśmy w tym roku. Podstawki do ładowania kontrolerów PS5 i Xbox zostały zaprojektowane tak, aby pasowały do ​​oficjalnych kontrolerów innych firm.

Oferty na podstawkę ładującą kontroler PS5

Użytkownicy PS5 mogą wybierać spośród pięciu różnych kolorów: białego, czarnego, niebieskiego, różowego i czerwonego, a wszystkie są dostępne po obniżonej cenie 30 dolarów zamiast 40 dolarów.

Podstawka Razer PS5 Quick Charge to idealny wybór do szybkiego ładowania kontrolera PS5, jednocześnie utrzymując go w zasięgu ręki.

Oferty stojaków ładujących kontroler Xbox

Jednym z najbardziej uderzających projektów oferujących obniżkę ceny jest Electric Volt, którego cena wynosi zaledwie 30 dolarów w porównaniu z 40 dolarów. Wersja 20-lecia jest również w sprzedaży, ale jest nieco droższa i kosztuje 40 dolarów (w porównaniu z 50 dolarów). Jeśli jednak masz pod ręką kontroler Xbox 20th Anniversary lub kontroler Forza Horizon 5, nie ma lepszego sposobu na jego pełne naładowanie.

Podstawka Razer Xbox Quick Charge jest nie tylko wygodna do ładowania kontrolera Xbox, ale ma także elegancki i przyciągający wzrok wygląd.

Te oferty stojaków ładujących kontrolery Xbox i PS5 są naprawdę nie do przebicia. Nie przegap okazji, aby zdobyć jedną z uniwersalnych podstawek szybkiego ładowania Razer po obniżonej cenie, dzięki której Twoje wrażenia z gry będą jeszcze przyjemniejsze!

Uwaga: produkty wymienione w tym artykule zostały wybrane niezależnie przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać część przychodów, jeśli kupisz coś prezentowanego na naszej stronie.

Źródło: www.gamespot.com