Squirrel with a Gun to nadchodząca gra Steam zbudowana na silniku Unreal Engine 5 O wiewiórce z… Cóż… pistoletemSquirrel With a Gun to nadchodząca gra Steam zbudowana na silniku Unreal Engine 5, która szturmem podbiła internet, ponieważ gra wiewiórki z… no cóż… pistoletem.

Squirrel with a Gun jest rozwijany przez Dan DeEntremont, a wczesne nagrania z gry pokazują tytułową wiewiórkę biegającą przez miasto z normalnymi pistoletami, ścigającą niczego niepodejrzewających ludzi i zabijającą agentów za pomocą różnych broni.

Gra pozwoli ci również na parowanie ataków, aby rozbroić wrogów i użyć odrzutu broni, aby latać w powietrzu i pokonywać duże szczeliny, których nie byłbyś w stanie pokonać samymi umiejętnościami wiewiórki. Jeśli czujesz się wyjątkowo złośliwy, możesz nawet okraść mieszkańców swojej okolicy z telefonów, ciasta i nie tylko.

Pierwszy zwiastun wiewiórki z bronią pokazuje również coś, co wydaje się być uroczymi kapeluszami i akcesoriami, które możesz założyć na swojego futrzastego przyjaciela uzbrojonego w broń i łamigłówki w tajnym laboratorium, które nagradzają Cię pysznym i cyfrowym smakołykiem.

Gatunek gier wideo, w którym zwierzęta wywołują chaos na świecie, wygląda na nowego rywala, który pewnego dnia dołączy do takich gier jak Untitled Goose Game, Goat Simulator i nie tylko. A kiedy ten dzień będzie? DeEntremont obecnie mówi na stronie Steam gry, że planowana data premiery Squirrel With a Gun to „dobre pytanie!” Oznacza to, że może minąć trochę czasu, zanim staniemy się tym legendarnym gryzoniem.

Aby dowiedzieć się więcej o świecie zwierząt, sprawdź naszą listę 10 najlepszych psów w grach wideo i dowiedz się, jak świnie mogą grać w gry za pomocą pysków.

Masz dla nas wskazówkę? Chcesz omówić możliwą historię? Wyślij e-mail na adres newsstips@ign.com.

Adam Bankhurst jest autorem wiadomości dla IGN. Możesz śledzić go na Twitterze @AdamKurs i dalej Skurcz.

Źródło : https://www.ign.com/articles/squirrel-with-a-gun-is-an-upcoming-steam-game-built-in-unreal-engine-5-about-a-squirrel-with-well-a-gun