Spyro 2024: Nowe dzieło w przygotowaniu?

Plotki o nowej powierzchni do gry Spyro

Nowy tweet z oficjalnego konta Spyro the Dragon na Twitterze/X wzbudził nadzieję, że prace nad nową częścią będą możliwe. Na koncie zamieszczono po prostu zrzut ekranu przedstawiający ukochanego smoka fanów i słowa „Musisz uwierzyć”, ale to towarzyszący mu tekst – „motto na rok 2024” wzbudził podekscytowanie faktem, że nowa gra może pojawić się jeszcze w tym roku.

Śmiertelny spokój od czasu trylogii Reignited z 2018 roku

Po wydaniu Reignited Trilogy w 2018 roku fani Spyro nie mieli zbyt wielu wiadomości. Nic więc dziwnego, że ta nieoczekiwana dokuczanie ponownie rozpaliła plotki i sprawiła, że ​​fani zaczęli mówić o możliwości powstania nowej gry.

Aby wyświetlić tę treść, włącz targetujące pliki cookie.

Spyro w Toys for Bob i Activision Blizzard

Spyro kilkakrotnie zmieniało deweloperów, ale ostatnio jest kojarzony z Toys for Bob i wydawcą Activision Blizzard, niedawno przejętym przez Microsoft. Oznacza to, że następna gra Spyro może być dostępna wyłącznie na Xbox.

Skarga dotycząca dyskryminacji przeciwko Activision Blizzard

A skoro już mowa o Activision, wczoraj dowiedzieliśmy się, że były dyrektor Activision Blizzard złożył przeciwko firmie pozew o dyskryminację, zarzucając jej dyskryminację „starych białych facetów”. Skarga zawiera zarzuty wobec byłego dyrektora generalnego Bobby’ego Koticka w związku z uwagami, które wygłosił na bliżej nieokreślonej konferencji kierownictwa, podczas której stwierdził, że „problemem” ABK jest to, że jest „zbyt wielu starych białych ludzi”.

Źródło: www.eurogamer.net