Sprytny gracz Stardew Valley znalazł zaskakujący sposób na udekorowanie spa w grze.

Sprytny gracz Stardew Valley znalazł intrygujący sposób na udekorowanie spa w grze, wykorzystując mało znany błąd, który umożliwia graczom dostęp do ich ekwipunku poza granicami.

Personalizacja spa

Dzięki wielokrotnemu użyciu ataków bronią, ItsJinosaur był w stanie w pełni dostosować łaźnię/spa, jedno z najczęściej pomijanych i słabo wykorzystywanych miejsc w Stardew.

„Łazienka wyglądała na trochę zaniedbaną, więc zdecydowałem się ją odnowić i ulepszyć wszystko” – wyjaśnił ItJinosuar na stronie subreddita gry.

Dekoracja uzdrowiska

JegoJinozaur był w stanie wprowadzić zmiany w domyślnym projekcie spa, wyposażając broń i wielokrotnie naciskając przycisk ataku podczas przechodzenia przez drzwi. W ten sposób udało mu się wyjść poza granice, co dało mu dostęp do niedostępnego wcześniej paska ekwipunku.

W kwietniu przyszłego roku Stardew Valley zaprezentuje także swoją pierwszą trasę koncertową w Londynie. Festiwal Pory Roku rozpocznie się w lutym 2024 r. i będzie obejmował Amerykę Północną i Australię, zanim dotrze do Londynu.

Program został zorganizowany przez twórcę (i kompozytora) Stardew Valley, Erica „ConcernedApe” Barone, i będzie zawierał muzykę z gry w wykonaniu lokalnych orkiestr kameralnych.

Źródło: www.eurogamer.net