Sprawdź zwiastun Kingdom Hearts Missing-Link, nowej gry RPG akcji opartej na GPS na iOS i Androida!

Czy jesteś fanem Kingdom Hearts? Pokochasz tę wiadomość! Square Enix zaprezentowało niedawno zupełnie nową grę na urządzenia z systemem iOS i Android: Kingdom Hearts Missing-Link. Ta oparta na lokalizacji gra RPG akcji zapewnia wyjątkowe, wciągające wrażenia.

Zwiastun zwiastuna ukazuje Scala ad Caelum i zapierające dech w piersiach walki

W zwiastunie dowiadujemy się, że główny bohater gry mieszka w Scala ad Caelum, wyjątkowej metropolii, którą znają fani Kingdom Hearts III. Walka natomiast wydaje się być mieszanką mechaniki z Kingdom Hearts: Chain of Memories i gier RPG akcji na urządzenia mobilne. Widzimy także kilka postaci Disneya, takich jak Ariel z Małej Syrenki, Simba z Króla Lwa i Baymax z The New Heroes, żeby wymienić tylko kilka.

Obejrzyj zwiastun Kingdom Hearts Missing-Link:

https://www.youtube.com/watch?v=VIDEO_ID

Zostań uprzywilejowanym testerem Missing-Link

Square Enix poszukuje obecnie testerów w Wielkiej Brytanii i Australii do prywatnej bety Missing-Link. Jeśli spełniasz niezbędne kryteria, możesz złożyć wniosek już teraz, klikając ten link.

Premiera Kingdom Hearts Missing-Link planowana na 2024 rok

Kingdom Hearts Missing-Link będzie dostępne na iOS i Androida od 2024 roku. Fani serii mogą już nie mogą się doczekać rychłego pojawienia się tego nowego dzieła.

Czekając na premierę Kingdom Hearts Missing-Link, nie zapomnij obejrzeć oryginalnego zwiastuna Missing-Link oraz zwiastuna Kingdom Hearts IV. Odkryj także figurkę Sory Amiibo, która ukaże się w przyszłym roku.

Czy jesteś podekscytowany możliwością zagrania w Kingdom Hearts Missing-Link? Daj nam znać swoje komentarze poniżej!

Źródło: www.gameinformer.com