Sprawdź zwariowanych nowych grywalnych bohaterów Broforce Forever.

Przygotujcie się, bracia i brofiści, ponieważ wreszcie nadeszła epicka aktualizacja Broforce! Po latach oczekiwania nadeszła ostateczna aktualizacja zatytułowana Broforce Forever, która przyniesie jeszcze więcej eksplozji, akcji i patriotyzmu. Free Lives, niezależne studio heroiczne, dołożyło wszelkich starań dzięki tej aktualizacji, która obejmuje rozszerzoną kampanię, nowe postacie, dodatkowe poziomy wyzwań i oczywiście poprawki błędów, dzięki którym gra będzie jeszcze bardziej epicka. Przygotuj się więc do obrony demokracji, prężąc muskuły i potężną broń w tej oszałamiającej przygodzie.

Wszechmogący bracia

Broforce Forever dodaje sześć niesamowitych nowych postaci do już imponującej listy legendarnych bohaterów gry.Teraz możesz walczyć z uciskiem dzięki Xebro Warrior Princess, potężnemu wojownikowi uzbrojonemu w miecz i ostry jak brzytwa czakram, który odbija się od wrogów. Przeciwstaw się prawom fizyki z Desperabro, mariachi, który używa śrutowanych strzelb, stylowych slajdów i hipnotyzujących melodii swojej gitary flamenco. Demolition Bro, legendarny policjant obudzony ze snu kriogenicznego, pomoże ci siać spustoszenie za pomocą odbijających się bomb i granatów zamrażających. Celny snajper Burt Brommer przebije się przez twoich wrogów swoim śmiercionośnym karabinem snajperskim i lepkim dynamitem. Połączony z muchami szalony naukowiec Seth Brondle użyje do bitwy swoich skrzydeł, niszczycielskiego kwasu i wybuchowej mocy teleportacji. I wreszcie, Broffy the Vampire Slayer, bezwzględna nastolatka, będzie polować na wampiry za pomocą drewnianych kołków, granatów z wodą święconą, a nawet będzie miała moc wskrzeszania się. Z tym zespołem żadne zło ci się nie oprze.

Nowe wyzwania i wrogowie

Aktualizacja Broforce Forever na tym się nie kończy. Zawiera również nowe poziomy wyzwań zwane Muscle Temples. Na tych poziomach będziesz musiał przemierzać niebezpieczne świątynie pełne nowych typów wrogów i określonych niebezpieczeństw. Przetrwaj te próby i odblokuj nowe zdolności specjalne dla wszystkich Bro. Ale bądź ostrożny, terroryści nie ułatwią ci tego. Rozwścieczeni motocykliści, karabiny maszynowe, drut kolczasty i sterowce uzbrojone w bazooki będą groźnymi przeszkodami na twojej drodze do zwycięstwa.

Więc na co czekasz? Dołącz do rewolucji z Broforce Forever. Bądźcie gotowi wyzwolić demokrację za pomocą mięśni i braterstwa. Ta aktualizacja jest już dostępna, więc nie przegap szansy zostania największym bohaterem wszechczasów!

Źródło: news.xbox.com