Sprawdź zamówienia przedpremierowe na Disney Epic Mickey: Rebrushed 2024

Disney Epic Mickey ukazał się na Nintendo Wii w 2010 roku. Prawie 15 lat później gra powraca na Switcha, PS5 i Xbox Series X z Disney Epic Mickey: Rebrushed. To wierna reinterpretacja starej platformówki 3D, z nowymi możliwościami, ulepszoną grafiką i zoptymalizowanym sterowaniem. Gra nie ma konkretnej daty premiery wykraczającej poza „2024 rok”, ale u różnych sprzedawców można już składać zamówienia przedpremierowe.

Zamów w przedsprzedaży Epic Mickey: Rebrushed

Na dzień dzisiejszy nie ogłoszono żadnych bonusów za zamówienie w przedsprzedaży Disney Epic Mickey: Rebrushed. Może się to zmienić, gdy gra będzie miała ostateczną datę premiery. Możemy też spodziewać się bonusów dostępnych wyłącznie dla sprzedawców detalicznych, takich jak Best Buy i GameStop. Zaktualizujemy ten artykuł, gdy tylko zostaną ujawnione nowe szczegóły.

Edycja Standardowa to jedyna dostępna wersja gry Epic Mickey: Rebrushed i zawiera wyłącznie grę podstawową. Jest dostępna na Switchu, PS5 i Xbox Series X, a zamówienia w przedsprzedaży można składać u sprzedawców detalicznych, w tym w Amazon, Best Buy i GameStop.

Należy pamiętać, że Disney Epic Mickey Rebrushed to ważne wydarzenie nie tylko ze względu na fakt, że jest to nowa wersja klasycznej przygody z Wii na nowoczesne platformy, ale także dlatego, że gra będzie dostępna po raz pierwszy od czasu jej usunięcia ze sklepów internetowych prawie pięć lat temu . Wydaje się, że Rebrushed zachowuje podstawową rozgrywkę, fabułę i kierunek graficzny oryginalnej gry, oferując jednocześnie odświeżoną grafikę i sterowanie, które, jak ma nadzieję twórca Purple Lamb, przypadną do gustu współczesnym graczom.

Disney Epic Mickey Rebrushed ukaże się na Nintendo Switch, PS5 i Xbox Series X|S w 2024 roku.

Źródło: www.gamespot.com