Sprawdź wybuchową aktualizację Minecrafta na rok 2024

Wersja Bedrock 1.21 gry Minecraft oferuje wiele ekscytujących nowych funkcji. Odkryjmy razem główne:

Co nowego:

Struktury:

TO Komory testowe to nowa podziemna struktura w Nadświecie. Oferują wyzwania bojowe i są zbudowane z różnych bloków miedzi i kamienia. Komory Próbne są generowane proceduralnie i obejmują pułapki, nagrody i różne strefy walki. Znajdują się w nich strzeżone skrzynie, beczki z zaopatrzeniem i sejfy.

Wrogowie:

TO Złamany to nowy wariant szkieletów strzelających zatrutymi strzałami. Pojawiają się naturalnie na bagnach i namorzynach, a także u Spawnerów Próbnych w niektórych Komnatach Próbnych.

Bronie:

Tam Masa to nowa ciężka broń, która zadaje 5 podstawowych obrażeń. Można to naprawić za pomocą prętów hamulcowych. Buzdygan posiada unikalny atak zwany atakiem zmiażdżenia.

Zaklęcia:

Gęstość :

Jest to nowe zaklęcie dostępne wyłącznie dla Buzdygana, które zwiększa obrażenia za każdy upadły blok. Aktualizacje Minecrafta oferują także mnóstwo nowych bloków, przedmiotów, mobów, zaklęć, muzyki, farb i upiornych wydarzeń do odkrycia. Dodatkowo wprowadzono ulepszenia wydajności i stabilności, a także poprawki różnych problemów i zmiany graficzne.

Źródło: www.nintendolife.com