Sprawdź wszystkie ogłoszenia z transmisji cyfrowej Xbox podczas Tokyo Game Show 2023 — nowe, ekscytujące kolaboracje, gry i aktualizacje!

Ogłoszenia Microsoftu podczas cyfrowej transmisji Xbox podczas Tokyo Game Show 2023 skupiały się głównie na Japonii i grach inspirowanych Japonią. Dyrektorzy Xbox, Phil Spencer i Sarah Bond, mówili o znaczeniu rynku japońskiego i jego wpływie na innowacje w grach. Punktem kulminacyjnym audycji była prezentacja „Hotel Barcelona”, horroru akcji z pętlą czasową, opracowanego wspólnie przez Hidetakę „Swery” Suehiro i Goichi „Suda51” Suda. Gra ukaże się na Xbox Series X i S w 2024 roku.

Inne ogłoszenia obejmują potwierdzenie wersji Xbox „Octopath Traveler 2”, gry RPG opracowanej przez Square Enix, a także pojawienie się wielu gier w ramach usługi Game Pass.

W dziedzinie gier wyścigowych Microsoft zaprezentował „Forza Motorsport” i podkreślił swój japoński tor, inspirowany Hakone, a także Toyotą GR Supra 2020. Gra ukaże się 10 października na Xbox Series X i S, PC oraz będą uwzględnione w Game Pass. Gracze kupujący „Forza” otrzymają także Chevroleta Corvette 2024 do wykorzystania w „Forza Horizon 5”.

Bethesda ogłosiła także ważną informację dotyczącą aktualizacji Atlantic City do „Fallouta 76”. Ta aktualizacja, podzielona na dwie części, dodaje nowe lokacje, frakcje, misje i nagrody, a także kasyno. Będzie dostępny od 5 grudnia. Ponadto japońska wersja internetowej gry RPG dla wielu graczy „The Elder Scrolls Online” zostanie wydana 15 listopada 2023 r. w Japonii, a dodatek „Necrom” planowany jest na luty następnego roku.

Inne zapowiedziane gry to: „Phoenix Wright: Ace Attorney Trilogy” dostępna w ramach Game Pass od 26 września, „Altheia: The Wrath of Aferi”, inspirowana Japonią gra przygodowa fantasy, „Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes”, duchowy następca Seria „Suikoden” dostępna w Game Passie od 24 kwietnia 2024 r. oraz „Mineko Night Market”, urocza gra przygodowa, która ukaże się 26 października także w Game Pass.

Jeśli chodzi o przyszłe premiery, możemy spodziewać się „My Lovely Empress”, trzeciej odsłony serii „My Lovely”, zaplanowanej na 2024 rok, a także „Palworld”, gry RPG zbierającej potwory ze strzelaniem do elementów planowanej na 2024 rok.

Wreszcie, inne ciekawe ogłoszenia obejmują dodanie postaci Ori i Naru z serii „Ori” do gry „Party Animals”, nowe zwiastuny „Persona 3 Reload” i „Persona 5 Tactica”, a także nadchodzącą aktualizację aktualizacji mapę Erangel z „PUBG: Battlegrounds”.

Podsumowując, cyfrowa transmisja Xbox z Tokyo Game Show 2023 była pełna ogłoszeń dla japońskich graczy, w tym wielu ekscytujących gier, aktualizacji i współpracy.

Źródło: www.ign.com