Sprawdź wszystkie ogłoszenia dotyczące wydarzenia Summer Game Fest 2024

Odkryj nowe letnie spotkanie dla miłośników gier wideo: Summer Game Fest. Festiwal, którego gospodarzem jest Geoff Keighley, oferuje wyjątkową prezentację najnowszych osiągnięć w świecie gier. Oto przegląd najważniejszych wydarzeń tego weekendu, obfitującego w ogłoszenia i niespodzianki:

Najważniejsze elementy edycji 2024:

Każda gra zaprezentowana podczas Day Of The Devs SGF Edition 2024 : Od mutantów, przez żyrafy, po gry z romansami domowymi – gry niezależne obiecują przyszłość bogatą w różnorodność.

Wszystko ogłoszono podczas letniej prezentacji Devolver Direct 2024 : Szczegóły dotyczące kolejnej gry od Heart Machine po nową grę roguelite od twórcy Dead Cells, zanurzenie się w szalonym wszechświecie.

Trzynaście naszych ulubionych gier z The Wholesome Direct 2024 : Wybór 13 ciepłych gier, których nie mogą przegapić wszyscy fani kojących gier.

Zapowiedzi, których nie można przegapić:

Zapowiedź Assassin’s Creed Shadows – Katany i Kunai : Prywatne demo ujawnia nową mechanikę kolejnej części sagi Assassin’s Creed.

Zapowiedź Call of Duty: Black Ops 6 – mam nadzieję, że pobiegnę we właściwym kierunku : Zajrzyj za kulisy studia Treyarch i odkryj, co nowego w Call of Duty: Black Ops 6.

Metafora: zapowiedź ReFantazio – nowy świat fantasy : Sesja poglądowa nowego tytułu od twórców Persona, zanurzenie się w nowy świat fantasy.

Aby uzyskać więcej informacji na temat tych zapowiedzi i wielu innych ekskluzywnych materiałów na Summer Game Fest, bądź na bieżąco i przygotuj się na sezon pełen niespodzianek w grach wideo!

Źródło: www.gameinformer.com