Sprawdź trzy nowe opcje konsoli Xbox Series X/S firmy Microsoft

Microsoft przedstawia trzy nowe opcje konsoli Xbox Series X/S

Przeprojektowane konsole

Microsoft ogłosił dziś wieczorem trzy nowe konsole Xbox Series X/S, w tym całkowicie cyfrową konsolę Xbox Series

Konsole te wydają się częściowo podobne do konsol widzianych w planach, które przypadkowo wyciekły z zeszłego roku, a które niezdarnie wychwalały „uroczą, całkowicie cyfrową” przyszłość Xboxa – coś, co Phil Spencer z Microsoftu nazwał później przestarzałym.

Co jednak tak naprawdę się zmieniło? Nowa, w pełni cyfrowa konsola Xbox Series X jest zgodnie z oczekiwaniami biała i nie ma pod maską żadnych większych ulepszeń wydajności. Nie jest już cylindryczny i zachowuje prostokątną konstrukcję zwykłej konsoli Xbox Series X. Co ważniejsze, będzie mu towarzyszyć – przynajmniej początkowo – nowa opcja Series X, która zachowuje napęd dyskowy. Ta „edycja specjalna” Xbox Series X o pojemności 2 TB będzie dostępna w „ograniczonych ilościach” – powiedział Microsoft.

Zadane pytania

Wszystkie te informacje rodzą kilka pytań. Jaki jest limit tych ilości, jeśli chcesz mieć konsolę Xbox Series X z dyskiem? A co stanie się z istniejącą dyskową konsolą Xbox Series X (a jeśli już o tym mowa, obecną konsolą Xbox Series S), gdy te nowe modele trafią do sprzedaży?

Eurogamer skontaktował się z Microsoftem, aby zapytać, czy obecne modele Xbox Series X/S będą nadal produkowane i sprzedawane, gdy do oferty dołączą nowe wersje.

Oferta konsoli Xbox Series X/S

„Trzy nowe serie Xbox Firma Microsoft określa, że ​​dostępność tych konsol będzie się różnić w zależności od rynku.

W tym momencie Microsoft najwyraźniej skupia się wyłącznie na ofercie konsol Xbox dostępnych od teraz do Świąt Bożego Narodzenia. To, co wydarzy się w 2025 r., a nawet później w tej generacji konsol, pozostaje otwartym pytaniem. Być może jednak na sześć miesięcy przed premierą nowych konsol i w sytuacji, gdy wyniki sprzedaży tych nowych konsol nadal wymagają przetestowania, niektóre z tych pytań pozostają otwarte nawet w samym Microsoftie.

Kup konsolę Xbox Series X z napędem dyskowym

Jeśli chcesz kupić serię Xbox

Źródło: www.eurogamer.net