Sprawdź The Last of Us Part II Remastered na PlayStation 5 – PS4 Data premiery PS5 i opcje aktualizacji!

The Last of Us Part II zremasterowany wyłącznie na PS5

PlayStation i deweloper Naughty Dog ogłosili nadchodzącą premierę The Last of Us Part II Remastered, wyłącznie na PlayStation 5, która odbędzie się 19 stycznia 2024 r. Ten długo oczekiwany remaster obiecuje szereg nowych funkcji i ulepszeń, które z pewnością ekscytują fanów oryginału gra.

Nowe tryby i ulepszone funkcje

The Last of Us Part II Remastered będzie zawierało szereg ulepszeń wizualnych i wydajnościowych, w tym rozdzielczość 4K i odblokowane opcje liczby klatek na sekundę dla telewizorów obsługujących zmienną częstotliwość odświeżania. Dodatkowo wprowadzono nowy tryb roguelike o nazwie „No Return”, oferujący graczom świeże i wymagające wrażenia z rozgrywki. Tryb ten pozwala graczom sprawdzić swoje umiejętności w losowych spotkaniach i poznać mechanikę walki w grze na nowe sposoby, korzystając z różnych grywalnych postaci i unikalnych cech pasujących do różnych stylów gry.

Ulepszona rozgrywka i dodatkowa zawartość

Oprócz nowego trybu roguelike, The Last of Us Part II Remastered wprowadza tryb Free Play, który rozszerza możliwości gry na gitarze, umożliwiając graczom odblokowywanie i używanie różnych instrumentów i pedałów audio FX. Gra zawiera także nowy zestaw Utraconych Poziomów, oferujący graczom szansę poznania wcześniej wyciętych grywalnych sekwencji wraz z osadzonym komentarzem twórców. Co więcej, remaster oferuje ulepszoną grafikę, funkcje DualSense i dodatkowe opcje ułatwień dostępu, które poprawiają ogólne wrażenia z rozgrywki.

Edycje specjalne i opcje aktualizacji

Dla fanów oryginalnej gry The Last of Us Part II Remastered będzie dostępne w specjalnej edycji WLF, zawierającej ekskluzywną zawartość cyfrową, karty kolekcjonerskie, emaliowane przypinki i etui ze stali. Dodatkowo gracze, którzy posiadają już grę na PlayStation 4, mogą dokonać aktualizacji do cyfrowej wersji The Last of Us Part II Remastered po obniżonej cenie.

Wniosek

The Last of Us Part II Remastered wprowadzi bogactwo nowej zawartości i ulepszeń do docenionej przez krytyków gry, zapewniając zarówno nowym, jak i powracającym graczom ekscytujące i wciągające wrażenia z rozgrywki. Dzięki premierze wyłącznie na PlayStation 5 fani mogą z niecierpliwością czekać na powrót do zniewalająco pięknego świata The Last of Us w zupełnie nowym świetle.

Źródło: www.gameinformer.com