Sprawdź szczegóły rozdzielczości i częstotliwości odświeżania Prince of Persia: The Lost Crown na Switchu

Prince of Persia: The Lost Crown: ujawniono szczegóły dotyczące premiery i wydajności na Switchu

Jedną z pierwszych dużych premier tego roku jest Prince of Persia: The Lost Crown, pierwsza nowa gra z tej serii na konsole od czasu The Forgotten Sands w 2010 roku. Niedawno deweloper Ubisoft ujawnił opcje dotyczące liczby klatek na sekundę, rozdzielczości i dostępności następnej premiery na Switchu.

To dobra wiadomość dla właścicieli Switcha w związku z nowym podejściem do legendarnej serii w stylu Metroidvania. Prince of Persia: The Lost Crown będzie działać w 60 klatkach na sekundę na Switchu, w trybie przenośnym lub zadokowanym. Zostało to ogłoszone przez gospodarza The Game Awards, Geoffa Keighleya, już latem 2023 roku, ale zawsze dobrze jest mieć oficjalne potwierdzenie. W trybie przenośnym rozdzielczość będzie wynosić 720p, a w trybie zadokowanym będzie to 1080p – zatem specyfikacja standardowa.

Nowe opcje zawartości i ułatwień dostępu

Na wypadek, gdyby potrzebne były dalsze wieści o Prince of Persia, Ubisoft i Nintendo udostępniły zupełnie nowy „Światowy zwiastun” nadchodzącej platformówki akcji, który prezentuje niektóre z niesamowitych środowisk, które odkryjesz jako Sargon.

Ponadto firma Ubisoft udostępniła szczegółowe opracowanie dotyczące dostępności, w którym omawia niektóre kluczowe funkcje i uwagi, które zespół wziął pod uwagę w związku z opcjami i funkcjami dostępności. Duży tekst, brak kolorowych informacji wizualnych i dostosowywalny poziom trudności, w którym możesz indywidualnie dostosować ustawienia, takie jak zdrowie wroga, obrażenia i unikanie okien.

Prince of Persia: The Lost Crown ukaże się na Nintendo Switch 18 stycznia. Bezpłatne demo pojawi się w eShopie w przyszłym tygodniu, 11 stycznia. Czy jesteś zadowolony z wydajności oferowanej na Switchu? Daj nam znać w komentarzach.

Źródło: www.nintendolife.com