Sprawdź szczegóły dotyczące wydania Blu-ray/DVD serii Sonic’s Knuckles!

Knuckles: The Animated Series ukaże się na Blu-ray i DVD we wrześniu

W zeszłym roku serial animowany „Knuckles” z serii Sonic the Hedgehog zadebiutował na platformie Paramount i został ogólnie dobrze przyjęty. Jeśli nie miałeś jeszcze okazji obejrzeć lub po prostu chcesz mieć fizyczną kopię, masz szczęście. Jak już wcześniej potwierdzono, Blu-ray i DVD są w drodze i teraz mamy na ten temat nieco więcej informacji.

Według niektórych aktualizacji online, oczekuje się, że pojawi się jeszcze we wrześniu tego roku. Oprócz sześciu odcinków wiemy już, że będzie on zawierał wiele funkcji specjalnych, w tym: „gag reel, film fabularny, współpraca z Knucklesem, to czy tamto?” i odciski Knucklesa”.

„Knuckles”: serial pełen humoru i osobistych odkryć

Serial opowiada o zabawnej podróży bohaterki w kierunku samopoznania po tym, jak zgadza się uczyć Wade’a sposobów postępowania wojownika Echidna. Więcej informacji na temat serii Knuckles znajdziesz w naszym poprzednim artykule na Nintendo Life.

Kontynuacja z Shadow the Hedgehog i innymi zapowiedziami z okazji 33. rocznicy Sonica

Po tej serii jeszcze w tym roku pojawi się film Sonic the Hedgehog 3, w którym pojawi się…Spoiler…Shadow the Hedgehog. W noc swoich 33. urodzin Sega nie planowała organizować niczego większego, ale mimo to zorganizowała transmisję na żywo z kilkoma mniejszymi ogłoszeniami dotyczącymi towarów i nie tylko.

Czy oglądałeś serial Knuckles? Interesuje Cię fizyczna kopia serii? Daj nam znać w komentarzach.

Źródło: www.nintendolife.com