Sprawdź świetne zniżki na gry symulacyjne na świeżym powietrzu – Xbox

Czy jesteś pasjonatem gier wideo, a w szczególności symulacji plenerowych? Xbox ma dla Ciebie dobrą wiadomość! Do 25 czerwca możesz cieszyć się dużymi rabatami na dwie popularne gry: theHunter: Call of the Wild i Call of the Wild: The Angler.

Odkryj wyjątkowe doświadczenia

myśliwy zapewnia realistyczne i wciągające wrażenia z polowania. Eksploruj rozległe, otwarte środowiska, precyzyjnie śledź dziką przyrodę i doceniaj różnorodne zachowania różnych gatunków zwierząt. W grze pojawiają się także realistyczne warunki pogodowe oraz cykl dnia i nocy wpływający na zachowanie zwierząt. Niezależnie od tego, czy wolisz grać solo, czy w trybie wieloosobowym ze znajomymi, theHunter obiecuje godziny wciągającej rozgrywki.

Ciesz się wędkarstwem i odkrywaniem

Zew Dzikich: Wędkarz zanurzy Cię w relaksującym i ekscytującym świecie wędkarstwa. Przeglądaj wspaniałe zbiorniki wodne, zamieszkałe przez legendarne ryby o unikalnych zachowaniach. Dzięki wciągającej mechanice łowienia ryb i zapierającym dech w piersiach środowisku naturalnym, gra jest zaproszeniem do relaksu. Niezależnie od tego, czy grasz solo, czy w trybie wieloosobowym, zawsze jest coś ekscytującego do zrobienia.

Dołącz do naszej przyjaznej społeczności

Niezależnie od tego, czy jesteś zapalonym rybakiem w grze theAngler, czy doświadczonym myśliwym w grze theHunter, nasze gry sprawdzają się, gdy grasz z innymi. Dołącz do naszej społeczności, dziel się wskazówkami, poznaj innych entuzjastów i przekaż swoją opinię zespołom programistów. Udanych łowów i udanych połowów!

Źródło: news.xbox.com