Sprawdź Super Mario Maker 2 za jedyne 30 dolarów w Walmart

Super Mario Maker 2 w sprzedaży za 30 dolarów w Walmarcie

Stwórz własną przygodę z Super Mario Maker 2

Marzysz o pokazaniu Nintendo, o ile lepiej niż ich zespół doświadczonych programistów byłbyś w projektowaniu gry Super Mario. W takim razie na pewno zechcesz kupić grę Super Mario Maker 2 za jedyne 30 dolarów, ponieważ ten wspaniały zestaw narzędzi pomoże Ci zbudować własną kolekcję uroczych poziomów. A jeśli masz ochotę na niegrzeczność, wyzwania związane z bólem sprawią, że nawet najbardziej utalentowani speedrunnerzy będą się pocić na zaprojektowanym przez Ciebie śmiercionośnym torze przeszkód.

Super Mario Maker 2 w sprzedaży w Walmarcie

Podobnie jak większość własnych gier na Switcha, Super Mario Maker 2 jest rzadko dostępny w sprzedaży w tej cenie. Zwykle sprzedaje się za 60 dolarów, ta oferta dotyczy wydania fizycznego. Nie jesteśmy pewni, czy doczekamy się podobnej oferty Prime Day od Amazona, dlatego warto się spieszyć, zanim w Walmarcie skończą się zapasy. Powinieneś także sprawdzić inne oferty gier na Switcha za 30 dolarów w Walmart: Mario Kart 8 Deluxe i The Legend of Zelda: Breath of the Wild.

„Seria Mario zasługuje na cały podziw, jaki zdobywa, a Super Mario Maker 2 to świetne narzędzie do szczegółowej analizy, wypychającej wrogów, mechanikę i samego Mario do granic możliwości” – napisał Peter Brown w naszej recenzji Super Mario Maker 2. „Mario Maker 2 sprawia, że ​​proces uczenia się jest intuicyjny i przyjemny. Przede wszystkim pozwala projektantom amatorom i profesjonalistom dzielić się swoją kreatywnością ze światem. »

Inne gry Nintendo Switch w sprzedaży w sklepie Target

Jeśli budowanie poziomów Mario nie wydaje ci się zabawą, w sklepie Target dostępnych jest obecnie mnóstwo innych gier na Nintendo Switch, w tym Super Mario Odyssey, Pikmin 4, Kirby and the Forgotten Land i nie tylko. Aby otrzymać zniżki na gry Switch, musisz być członkiem Target Circle, ale rejestracja jest szybka, zajmuje zaledwie kilka minut i odblokowuje inne oferty tygodnia Target Circle.

Oferty gier na Nintendo Switch z okazji Target Circle Week

Wersje fizyczne i cyfrowe dostępne są w cenie 35 dolarów

Źródło: www.gamespot.com