Sprawdź Star Wars Outlaws – wszystko, co musisz wiedzieć

Zanurz się w uniwersum Star Wars Outlaws, pierwszej gry z otwartym światem z serii ujawnionej przez firmę Ubisoft. Od zespołu odpowiedzialnego za The Division i Avatar: Frontiers of Pandora, Outlaws obiecuje przygodę w stylu rogue-like, która eksploruje podbrzusze Imperium pomiędzy Imperium Kontratakuje i Powrotem Jedi. Czekając na wielką grę Ubisoft Star Wars, przygotowaliśmy ten przewodnik, aby dowiedzieć się wszystkiego o Star Wars Outlaws.

## Zwiastun Star Wars Outlaws

Ubisoft ujawnił dwa oficjalne zwiastuny Star Wars Outlaws. Najważniejszym z nich jest ujawniony w czerwcu 10-minutowy zwiastun rozgrywki. Obejrzyj poniżej:

[insérer vidéo Youtube]

## Data premiery Star Wars Outlaws

Oficjalna premiera Star Wars Outlaws planowana jest na rok 2024. Według najnowszego raportu o zarobkach firmy Ubisoft, gra będzie dostępna od kwietnia do grudnia 2024 roku.

## Gwiezdne Wojny zakazują platform i cen

Star Wars Outlaws będzie dostępne na PS5, Xbox Series X|S i PC (za pośrednictwem Ubisoft Connect). Ubisoft nie ogłosił jeszcze ceny Outlaws, ale 70 dolarów to bezpieczny szacunek, biorąc pod uwagę skalę tej gry i ceny Ubisoftu za najnowsze gry AAA, takie jak Avatar: Frontiers of Pandora.

## Historia, fabuła i bohaterowie Star Wars Outlaws

Star Wars Outlaws opowiada historię Kay Vess i jej przypominającego aksolotla towarzysza Nixa, podejmujących próbę „jednego z największych napadów, jakie kiedykolwiek widziały Zewnętrzne Rubieże”. Według dyrektora kreatywnego Juliana Gerighty’ego jest to opowieść o łotrzyku, która ma naśladować przygody Hana Solo lub Jacka Sparrowa, a jednocześnie jest „trochę bardziej wiarygodna”.

Oto oficjalne streszczenie od Disneya i Ubisoftu:

„Poznaj pierwszą grę Star Wars z otwartym światem, osadzoną pomiędzy wydarzeniami z „Imperium Kontratakuje” i „Powrotu Jedi”. Eksploruj różne planety w całej galaktyce, zarówno kultowe, jak i nowe. Zaryzykuj wszystko jako Kay Vess, wschodząca łotrzyczka poszukująca wolności i środków na rozpoczęcie nowego życia, wraz ze swoim towarzyszem Nixem. Walcz, kradnij i oszukuj drogę przez syndykaty przestępcze w galaktyce, dołączając do najbardziej poszukiwanych w galaktyce. „Jeśli jesteś gotowy podjąć ryzyko, galaktyka jest pełna możliwości. »

Głosu Kay Vess podkłada Humberly González („Avatar: Frontiers of Pandora”, „Ginny i Georgia”). Głosu jego obcemu towarzyszowi, Nixowi, podkłada głos Dee Bradley Baker („Gwiezdne wojny: Zła partia”, „American Dad”). Pełna obsada nie została ujawniona, choć wiemy, że w Outlaws pojawią się zarówno nowe, jak i powracające postacie.

## Gwiezdne Wojny zakazują lokalizacji i rozmiaru mapy

Otwarty wszechświat Star Wars Outlaws rozciąga się na kilka „ręcznie wykonanych” planet o „możliwych do zarządzania” rozmiarach. Według Gerighty’ego planety, których ostateczna liczba ma zostać ustalona, ​​mogą odpowiadać „dwóm lub trzem strefom” w Assassin’s Creed Odyssey. Pomimo oryginalności wniesionej przez zespół programistów, Tatooine w Outlaws zostanie poinformowana przez bogatą historię filmów z Gwiezdnych Wojen. Inne lokalizacje widoczne w zwiastunach to Kijimi, wilgotna dżungla Akivy i Cantonica, gdzie znajduje się słynne miasto kasyn Canto Bight.

## Gwiezdne Wojny zakazują odtwarzania

Chociaż firma Ubisoft nie ujawniła, ile czasu zajmie ukończenie gry Star Wars Outlaws, dwóch kluczowych programistów wyraziło chęć uniknięcia uczynienia gry „zbyt dużą” – co jest częstą krytyką najnowszych gier Ubisoftu z otwartym światem, takich jak Assassin’s Creed Valhalla. Celem jest zapewnienie bardzo gęstej, ale łatwej w zarządzaniu przygodowej gry akcji RPG.

##Gwiezdne Wojny zakazują rozgrywki

W Star Wars Outlaws gra się z perspektywy trzeciej osoby. Na ziemi gracze mogą spodziewać się walki w zwarciu, strzelanin i sekwencji w ukryciu. Na pokładzie Twojego statku, The Trailblazer, Outlaws oferuje możliwości intymnych walk powietrznych z myśliwcami TIE i bitew na dużą skalę z potężnymi statkami kosmicznymi. Jeśli chodzi o twojego towarzysza, Nix wydaje się być w stanie odwracać uwagę wrogów, zbierać broń, naciskać przyciski i atakować strażników.

Eksplorowanie otwartego świata Star Wars Outlaws będzie odbywać się pieszo, na pokładzie śmigacza i na pokładzie statku. Jedną z najbardziej imponujących rzeczy, jakie widzieliśmy w Outlaws, jest możliwość przełączania się między nimi bez zauważalnego czasu ładowania.


**Cel napisania tekstu objaśniającego**: Zapewnienie zarówno pouczającej, jak i wciągającej lektury na temat gry Star Wars Outlaws, przy jednoczesnym zachowaniu zarysu oryginalnego tekstu.

Źródło: www.ign.com