Sprawdź relację i szczegóły NBA 2K25 z udziałem Tatuma, Wilsona i Cartera

Poznaj pierwsze szczegóły NBA 2K25

Słynna marka NBA 2K ujawniła właśnie pierwsze szczegóły swojej nowej, corocznej edycji, NBA 2K25. Tym razem w grze pojawi się trzech sportowców na czterech oddzielnych okładkach, w zależności od wybranej edycji. Oprócz ujawnienia okładki, 2K rzuciło także okiem na ulepszenia, których mogą spodziewać się gracze.

Gwiazdy na okładce

Gwiazdą z okładki edycji standardowej NBA 2K25 będzie zawodnik drużyny Boston Celtics Jayson Tatum. Tatum (26 lat) jest gwiazdą NBA z wieloma wyróżnieniami, a niedawno został mistrzem NBA. Ze swojej strony edycja WNBA zaprezentuje A’ję Wilson z Las Vegas Aces, dwukrotną mistrzynię z rzędu z licznymi tytułami na swoim koncie, w tym tytułem MVP finałów w 2023 roku.

Gwiazdą z okładki edycji Hall of Fame NBA 2K25 będzie Vince Carter, niedawno wprowadzony do Hall of Fame, ośmiokrotny All-Star i zwycięzca legendarnego konkursu wsadów NBA z 2000 roku. Aby poznać cztery okładki, obejrzyjcie poniższe wizualizacje.

Co nowego w wydaniu

Ta nowa edycja oznacza powrót trybu MyCareer ze świeżymi aktualizacjami i nowymi trybami MyTeam. Wersje nowej generacji na PlayStation 5, Xbox Series Crossplay będą dostępne także w wersjach nowej generacji.

Dostępne różne edycje

Jeśli nie masz pewności, którą wersję wybrać, oto przegląd zawartości poszczególnych edycji:

Edycja standardowa: dostępna w wersji fizycznej i cyfrowej w cenie od 70 USD na PS5, Xbox Series X/S, PS4, Xbox One i PC. Zawiera podstawową grę z Jaysonem Tatumem na okładce.

Edycja WNBA: wyłącznie w GameStop (tylko Ameryka Północna) za 70 USD na PS5 i Xbox Series X/S w wersji fizycznej. Podkreśla A’ja Wilson.

Edycja All-Star: dostępna za 100 dolarów na wszystkich konsolach, w tym podstawowa gra z Jaysonem Tatumem i A’ją Wilson na okładce, a także różne dodatkowe bonusy.

Wydanie Hall of Fame: wycenione na 150 dolarów, zawiera wszystkie elementy Edycji All-Star z Vincem Carterem na okładce, dostępne tylko do 8 września.

NBA 2K25 ukaże się 6 września na PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4, Xbox One, PC i Switch. O sukcesach i niedociągnięciach ubiegłorocznej edycji można przeczytać w poniższej recenzji.

Źródło: www.gameinformer.com