Sprawdź recenzje najnowszych rozszerzeń do Final Fantasy XIV i nie tylko!

Ekspert od gier wideo: odkryj najświeższe informacje!

W tym tygodniu w odcinku The Game Informer Show nasz obecny redaktor i scenarzysta The Indie Informer, John Carson, dzieli się swoimi przemyśleniami na temat rozszerzenia Dawntrail do Final Fantasy XIV. Dołącza do nas także nasz wspaniały redaktor podcastów, Matt Storm, aby podzielić się swoimi przemyśleniami na temat DLC Night Springs do Alana Wake’a 2, Paper Mario: The Thousand-Year Door, Dragon Age: The Veilguard i ich pierwszej wyprawy do Sam’s Immortality Barlow. Marcus Stewart dzieli się z nami swoimi przemyśleniami na temat zamkniętej bety gry Infinity Nikki w trybie otwartym i swojej pierwszej wyprawy do gry Cryptmaster opartej na wprowadzaniu tekstu w lochach.

Zamykamy pokaz Kyle’em Hilliardem i Marcusem wyrażającymi swoje obowiązkowe opinie na temat Elden Ring: Shadow of the Erdtree.

Śledź nas w mediach społecznościowych: Marcus Stewart (@MarcusStewart7), Kyle Hilliard (@KyleMHilliard), John Carson (@John_Carson) i Matt Storm (@dj_stormageddon).

Game Informer Show to cotygodniowy podcast o grach obejmujący najnowsze wiadomości ze świata gier, tematy branżowe, ekskluzywne ujawnienia i recenzje. Dołącz do nas w każdy czwartek, aby porozmawiać o swoich ulubionych grach – przeszłych i obecnych – z pracownikami Game Informer, twórcami i specjalnymi gośćmi z branży. Słuchaj nas w Apple Podcasts, Spotify lub swojej ulubionej aplikacji do podcastów.

Matt Storm, niezależny redaktor audio The Game Informer Show, zmontował ten odcinek. Matt to doświadczony gospodarz i producent podcastów, który mówi do mikrofonu od ponad dziesięciu lat. Powinieneś posłuchać programów Matta, takich jak podcast Fun and Games i Reignite, podcast poświęcony BioWare.

The Game Informer Show – Tagi czasowe podcastu:

00:00:00 – Wprowadzenie00:04:16 – Final Fantasy :58:51 – Cryptmaster01:08:13 – Immortality01:16:30 – Paper Mario: The Thousand-Year Door01:22:33 – Aktualizacja Marcusa na temat Manor Lords01 :26:05 – Dragon Age: Strażnik Zasłony01:35:54 – Cień Erddrzewa Pierścienia Eldenów01:47:47 – Ogłoszenie

Źródło: www.gameinformer.com