Sprawdź porównanie wydajności Mortal Kombat 1 na Switchu, Xbox Series, PlayStation i Steam Deck

Jesteście ciekawi, jak wypada Mortal Kombat 1 na Switchu w porównaniu z innymi wersjami? No cóż, w końcu mamy szczegóły!

Porównanie wydajności wizualnej

Specjalizujący się w porównaniach wydajności wizualnej kanał YouTube ElAnalistaDeBits udostępnił film porównujący wersję gry na Switcha z wersjami na Xbox Series, PlayStation i Steam Deck. Według źródła oto szczegóły dotyczące wersji na Switcha:

Przełącznik Nintendo: Dynamiczny 900p/~60fps (obecnie 720-640p) | Dynamiczny tryb ręczny 720p (obecnie 480p)

Wspomniano również, że Switch „ma na celu osiągnięcie 60 klatek na sekundę podczas walki, ale jest trochę niestabilny”. Jeśli chodzi o kompromisy na Switchu, wpłynęło to na wszystkie „aspekty wizualne”. Obejmuje to „tekstury, geometrię, oświetlenie, animacje, efekty przetwarzania końcowego” i wiele więcej. Kolejną ważną uwagą dotyczącą wersji na Nintendo jest to, że „czas oczekiwania na rozpoczęcie bitew na Switchu jest nieco uciążliwy”.

Mortal Kombat 1 we wczesnym dostępie

Należy pamiętać, że Mortal Kombat 1 z technicznego punktu widzenia jest wciąż w fazie „wczesnego dostępu” i otrzymał już aktualizację w dniu premiery, która rozwiązuje pewne problemy na wszystkich platformach. Innymi słowy, w przyszłości może pojawić się więcej aktualizacji, które poprawią ogólne wrażenia. Bądź na bieżąco z naszą własną recenzją Nintendo Life dotyczącą nowego wpisu Mortal Kombat.

Czy zamierzasz wypróbować Mortal Kombat 1 na Switchu? Daj nam znać w komentarzach!

Liama ​​Doolana jest miłośnikiem gier wideo. Kiedy nie spłaca pożyczki Tomowi Nookowi, lubi raportować najnowsze wiadomości o Nintendo i podziwiać swoją bibliotekę gier wideo. Jego ulubioną postacią z Nintendo był kiedyś pies grający na gitarze, ale obecnie woli spędzać czas z kotem Juddem.

Źródło: www.nintendolife.com