Sprawdź pogłoski o premierze gry Microsoftu na innej platformie w 2024 roku

Plotki na temat przyszłych gier Xbox na platformy Nintendo

Z niedawnej plotki wynika, że ​​ciesząca się dużym uznaniem krytyków i fanów gra firmy Microsoft może pojawić się na „konkurencyjnej platformie” już w 2024 roku. Informację tę przekazał prowadzący podcast „Nate the Hate”, twierdząc, że ta gra była jedną z z „najlepszych gier roku” w momencie jej premiery.

Według doniesień Microsoft rozważa udostępnienie niektórych swoich hitowych gier na innych platformach, chcąc dotrzeć do szerszej publiczności i potencjalnie przygotować grunt pod sequele dostępne wyłącznie na jego własnych platformach.

Możliwości i spekulacje

Choć nie podano tytułu, o którym mowa, z niektórych dyskusji w Internecie wynika, że ​​może to być „Hi-Fi RUSH”, rytmiczna gra akcji od Tango Gameworks. Ta ostatnia ukazała się początkowo wyłącznie na Xboksie i była nominowana do kilku nagród Gry Roku. Plotki przekazywane przez użytkownika ResetEra, znanego z przecieków związanych z Xboksem, również potwierdziły pogląd, że może to być ta konkretna gra.

Współpraca Xbox i Nintendo

W ciągu ostatniego roku Microsoft potwierdził swoje zaangażowanie w Nintendo, podpisując umowę na udostępnienie gier z serii Call of Duty na platformach Nintendo. Ponadto Microsoft współpracował z Nintendo, aby udostępnić na Switchu takie tytuły jak GoldenEye 007.

Twoje oczekiwania dotyczące dostępności ekskluzywnych gier Xbox na platformach Nintendo

Jakie gry ekskluzywne dla konsoli Xbox chciałbyś, aby były dostępne w przyszłości na platformach Nintendo? Daj nam znać w komentarzach poniżej!

Źródło: www.nintendolife.com