Sprawdź oferty pakietów z okazji Czarnego Piątku na PS5, Xbox i Nintendo Switch

Oferty Walmart na Czarny Piątek są teraz dostępne z naprawdę świetnymi rabatami! Jeśli podczas świątecznych zakupów chcesz kupić nową konsolę, masz szczęście: Walmart oferuje w sprzedaży różne pakiety konsoli, w tym trzy Xbox Series lub Madden 24), pakiet Series S z bezprzewodową konsolą Xbox kontroler w Robot White i 3 miesiące Game Pass oraz pakiet cyfrowy PS5 (pakiet God of War Ragnarok). Możesz je odkryć, klikając poniższe linki.

Oferty pakietowe z okazji Czarnego Piątku na PS5, Xbox i Nintendo Switch

Oferty Walmartu na Czarny Piątek obejmują także ekscytujące zniżki dla użytkowników Apple. Teraz możesz zaoszczędzić na słuchawkach AirPods Pro drugiej generacji Apple (z portem ładowania Lightning lub USB-C) oraz zupełnie nowym Apple Watch Series 9. Cena tego ostatniego spadła o 50 dolarów w przypadku modeli 41 mm i 45 mm, więc można je kupić odpowiednio za 349 i 379 dolarów.

Oferty na Czarny Piątek w Walmart, Amazon i Best Buy

Oprócz Walmartu, Amazon i Best Buy mają również oferty na Czarny Piątek, które są już aktualne i warte rozważenia. Jeśli zastanawiasz się, co obejmuje te oferty, koniecznie sprawdź nasze oferty dotyczące ofert Amazon na Czarny piątek i ofert Best Buy na Czarny piątek, aby dowiedzieć się więcej.

Wielki dzień zakupów już za kilka tygodni, a my chcemy pomóc Ci zaoszczędzić jak najwięcej podczas zakupów. Możesz także sprawdzić nasze recenzje, aby dowiedzieć się, czego się spodziewać po ofertach Costco w Czarny piątek, a także szczegółowe informacje na temat ofert Apple w Czarny piątek, ofert na Czarny piątek na Playstation, ofert na Xbox w Czarny piątek i ofert na Czarny piątek Nintendo.

Źródło: www.ign.com