Sprawdź nowych Star Wars Hunters przed rychłą premierą 4 czerwca

Star Wars Hunters: gra wieloosobowa 4 na 4 dla fanów Gwiezdnych Wojen

Wydanie gry

Po ponad trzech latach od pierwszego zwiastuna rozgrywki i prawie sześciu latach od ogłoszenia partnerstwa Disneya i Zyngi, Star Wars Hunters – strzelanka dla wielu graczy 4 na 4 z nowymi postaciami z uniwersum Gwiezdnych Wojen – wreszcie pojawi się na Nintendo Switch i urządzeniach mobilnych 4 czerwca. Nowy post na blogu na StarWars.com ujawnił zbliżającą się datę premiery Star Wars Hunters, a także zwiastun prezentujący niektórych łowców, spośród których gracze będą mogli wybierać. Widzimy J-3DI, droida, który myśli, że jest mistrzem Jedi; Slingshot, droid pilotowany przez Ugnaughta; i Utooni, dwóch Jawów w płaszczach przeciwdeszczowych.

Oferowane tryby gry

Gracze będą mieli wiele możliwości gry, zarówno ze znajomymi, jak i przeciwko sztucznej inteligencji, ze standardowymi zasadami „deathmatch” w trybie Squad Brawl i meczami z kontrolą punktów w trybie dynamicznej kontroli. Inny tryb, Trophy Chase, to wyścig, w którym drużyny mają za zadanie kontrolować małego złotego droida – odpowiednio nazwanego TR0-F33 – przez określony czas.

Star Wars Hunters zostało zaprezentowane podczas Nintendo Direct w lutym 2021 r., gdzie pokazano pierwszy zwiastun rozgrywki. Gra została wydana w krajach azjatyckich w miękkiej wersji pod koniec tego samego roku, chociaż wkrótce potem Zynga ogłosiła opóźnienie globalnej premiery. Premiera Star Wars Hunters 4 czerwca na Nintendo Switch i urządzenia mobilne. Zainteresowani gracze mogą już zarejestrować się wstępnie, aby otrzymać specjalne nagrody, które zostaną odblokowane w dniu premiery.

Źródło: www.gamespot.com