Sprawdź nowy podgląd aktualizacji Xbox, który będzie dostępny w wersji beta!

Witamy niejawnych testerów Xbox! Dowiedz się o najnowszych aktualizacjach wersji Beta.

Szczegóły aktualizacji systemu

Należy pamiętać, że niektóre aktualizacje wprowadzone w tych wersjach zapoznawczych systemu operacyjnego obejmują ulepszenia zakulisowe, które zapewniają stabilną wersję konsoli Xbox. Oto więcej szczegółów.

Wdrożone poprawki

Dzięki ciężkiej pracy inżynierów Xbox z radością ogłaszamy, że dla tej wersji zostały wdrożone następujące poprawki: Oto szczegóły.

Przechwytuje

Wprowadzono poprawki, aby rozwiązać nieprzewidziane problemy z przesyłaniem zrzutów do usługi OneDrive lub zewnętrznego urządzenia magazynującego. Odkryj ulepszenia.

System

Wprowadzono różne poprawki dotyczące stabilności i wydajności. Odkryj zmiany.

Znane problemy

Rozumiemy, że pewne problemy zostały wspomniane w poprzednich informacjach o łatkach programu Xbox Insider. Nie ignorujemy tych kwestii, ale inżynierowie Xbox będą potrzebowali więcej czasu, aby znaleźć rozwiązanie. Szczegóły znanych problemów.

Audio

Otrzymaliśmy raporty o sporadycznych problemach z dźwiękiem w panelu kontrolnym, grach i aplikacjach. Jeśli napotkałeś problemy, upewnij się, że masz najnowsze aktualizacje oprogramowania sprzętowego dla swojego telewizora i innego sprzętu. Po więcej szczegółów.

Sieć

Badamy zgłoszenia dotyczące problemów z połączeniem sieciowym podczas uruchamiania konsoli. Jeśli napotkasz ten problem, zgłoś go jak najszybciej za pomocą raportu o problemie. Zgłoś swoje problemy.

Nie zapomnij użyć Zgłoś problem aby powiadomić nas o swoim problemie. Być może nie będziemy w stanie odpowiedzieć każdemu, ale gromadzone przez nas dane są kluczowe dla znalezienia rozwiązania.

Pomoc dla niejawnych testów Xbox

Jeśli jesteś niejawnym testerem Xbox i szukasz wsparcia, skontaktuj się z subredditem społeczności. Oficjalni pracownicy Xbox, moderatorzy i inni niejawni testerzy Xbox są tutaj, aby pomóc Ci rozwiać Twoje wątpliwości.

Pamiętaj, aby przed opublikowaniem skorzystać z opcji „Zgłoś problem” – informacje udostępniane w tych miejscach pomogą nam bardziej szczegółowo zrozumieć Twój problem.

Dziękuję wszystkim niejawnym testerom Xbox na dzisiejszym subreddicie. Cieszymy się, że stało się to tak przyjaznym, opartym na społeczności miejscem rozmów i wsparcia.

Dodatkowe informacje

Aby uzyskać więcej informacji na temat programu Xbox Insider, śledź nas na Twitterze. Śledź informacje o nadchodzącej wersji, aby uzyskać więcej informacji na temat aktualizacji Xbox Preview.

Źródło: news.xbox.com