Sprawdź nowy karabin snajperski bandyty w VALORANT, odcinek 8, akt 1

VALORANT Odcinek 8 Akt 1

Nowy, odcinek 8, akt 1 VALORANT pojawi się 10 stycznia i po raz pierwszy od premiery przyniesie nową broń. Banita to nowa broń w najnowszym sezonie, która wprowadza do gry nowy karabin snajperski. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o Banicie i nowym sezonie VALORANT.

CZŁOWIEK WYJĘTY SPOD PRAWA

Outlaw to zupełnie nowy dwulufowy karabin snajperski, który ma plasować się gdzieś pomiędzy karabinami snajperskimi Marszałka i Operatora. Banita może bardzo szybko oddać dwa kolejne strzały, bez konieczności używania przybliżenia. W zależności od tego, ile strzałów oddałeś, jeden lub dwa, czas przeładowania będzie się różnić i ogólnie będzie nieco dłuższy niż w przypadku innych karabinów snajperskich, aby zrekompensować szybkostrzelność.

Nick Smith, projektant gry II i Sal Garozzo, projektant gry, powiedzieli: „Shorty (odcięta broń dodatkowa w grze Valorant) posłużył jako inspiracja w tym względzie, pozwalając nam na ponowne wyobrażenie sobie tego paradygmatu w nowym kontekście z karabin snajperski. »

Banita będzie szczególnie groźny przeciwko graczom noszącym lekką zbroję ze względu na wysokie obrażenia i mechanikę dwóch trafień. Banita kosztuje w meczach 2400 kredytów, co plasuje go pomiędzy konkurentami Marszałkiem i Operatorem.

PAKIET WYJĄTKA

Banita posiada także nowy Pakiet Powrotu w VALORANT SKLEPIE, który kosztuje 2320 VP i zawiera dwie skórki dla Banity po 3 warianty każda. Skórka Prism/Reloaded Outlaw i skórka Ego Outlaw. Te skórki nie mają żadnych unikalnych, niestandardowych animacji ani efektów wizualnych, ale skórki Prism i Ego powracające z 2020 roku mają nowe warianty kolorystyczne, które rekompensują to i cenę. VALORANT Odcinek 8, Akt 1 będzie dostępny dla wszystkich 10 stycznia wraz z nową karnetem bojowym.

Stella jest producentem wideo, gospodarzem i redaktorem w IGN. Jej rozgrywka skupia się na konkurencyjnych strzelankach pierwszoosobowych, a wcześniej recenzowała Apex Legends, Hyper Scape, tryb wieloosobowy w Halo Infinite i Battlefield 2042. Regularnie prowadzi i komentuje konkurencyjne turnieje Apex Legends i Halo Infinite, kiedy po tym nie transmituje na swoim kanale Twitch. praca. Możesz śledzić ją na Twitterze @ParallaxStella.

Źródło: www.ign.com