Sprawdź nowe samochody i nagrody w serii Świątecznej listy odtwarzania!

Już jest Modern Horizons z mnóstwem nowych, niesamowitych samochodów i akcesoriów, które pojawią się na festiwalowej playliście. Sprawdź najważniejsze wnioski z tej ważnej aktualizacji:

Playlista rozdania nagród Festiwalu Nowych Samochodów

W tej serii znajdują się niesamowite samochody-nagrody, takie jak Ford Mustang Dark Horse 2024, Hyundai IONIQ 5 N 2023, Toyota GR Yaris 2021, Porsche Taycan Cross Turismo Turbo S 2023 i KIA EV6 GT 2023.

Akcesoria do stworzenia wymarzonej autostrady

Teraz dostępnych jest 18 nowych akcesoriów EventLab, dzięki którym możesz stworzyć nowoczesną autostradę swoich marzeń. Te akcesoria pozwolą Ci dostosować swoje wrażenia z jazdy w grze.

Nowe kultowe postacie do kierowania

Pakiet samochodowy Universal Icons umożliwia pilotowanie pięciu ikon z ulubionych filmów i seriali podczas festiwalu Horizon. Te kultowe pojazdy zapewniają wyjątkowe i niezapomniane wrażenia z jazdy.

Rewolucyjny przedmiot kolekcjonerski

Robot Collectible, najnowszy przedmiot kolekcjonerski z serii, przesuwa granice technologii. Dowiecie się tego w drugim tygodniu Festiwalu Playlist.

Informacje o aktualizacjach i poprawki do gry

Ta aktualizacja wprowadza także ogólne ulepszenia wydajności i poprawki błędów. Na przykład rozwiązano problem z Volkswagenem ID.4.

Samochody z nagrodą: wyjątkowe osiągi

Każdy nagrodzony samochód oferuje wyjątkowe osiągi, futurystyczne funkcje i niezrównane wrażenia z jazdy. Na przykład KIA EV6 GT oferuje imponującą moc i cechy wyścigowego SUV-a.

Podsumowując, aktualizacja Modern Horizons oferuje graczom nowe możliwości dostosowywania, prowadzenia pojazdów i kolekcjonowania szeregu ekscytujących samochodów i akcesoriów.

Źródło: forza.net