Sprawdź nowe osłony konsoli PS5 i kolory DualSense


PlayStation kontynuuje poszerzanie swojej oferty kolorów PlayStation 5 DualSense, a teraz obejmuje konsole PS5, a my przyjrzymy się bliżej niektórym z najnowszych.

Sprawdź poniższą galerię, aby przyjrzeć się trzem nowym kolorom DualSense PlayStation — odmianom Galactic Purple, Starlight Blue i Nova Pink, a także okładkom konsoli PS5 w kolorze Midnight Black, pierwszej z dwóch nowych wymiennych okładek dla PlayStation 5.

Nowe kolory DualSense, okładki PS5

Sony ogłosiło nowe odmiany kolorów PS5 i DualSense w 2021 roku. Kontrolery i okładki, a także okładki Cosmic Red PS5 są dostępne w tym miesiącu, a okładki PS5 pasujące do nowych kolorów DualSense zostaną wydane później w 2022 roku. Jeśli szukasz ich, koniecznie zapoznaj się z naszym przewodnikiem, gdzie znaleźć najnowsze warianty kolorystyczne kontrolera PS5 DualSense.

Aby dowiedzieć się więcej na temat PS5, koniecznie sprawdź najnowszy odcinek programu IGN PlayStation, Podcast Beyond!, aby poznać najnowsze wiadomości ze świata PS4 i PS5. Więcej informacji znajdziesz w naszym szerszym spojrzeniu na to, czego możesz się spodziewać po PlayStation w 2022 roku.

Jonathon Dornbush jest starszym redaktorem funkcji IGN, szefem PlayStation i gospodarzem Podcast Beyond! Jest dumnym ojcem psa CHŁOPAKA o imieniu Loki. Porozmawiaj z nim na Twitterze @jmdornbush..

Źródło : https://www.ign.com/articles/ps5-new-dualsense-colors-faceplates-console-covers