Sprawdź nową aktualizację Mortal Kombat 1 z Quan Chi i Khameleonem!

Odkryj nową postać z Mortal Kombat 1, która pojawi się na Waszych ekranach!

Quan Chi: nowa postać w Mortal Kombat 1

NetherRealm Studios właśnie ujawniło zwiastun rozgrywki dla Quan Chi, kolejnej postaci, która dołączy do składu MK1. Jego premiera zaplanowana jest na 14 grudnia. Na zwiastunie możemy zobaczyć zdolności czarodzieja do przywoływania portali do NetherRealm i wykorzystywania ich na swoją korzyść, zarówno poprzez teleportację, jak i ataki specjalne.

Do gry zostanie również dodana postać Khameleon, która użyje kombinacji ruchów popularnych femmes fatales Mortal Kombat Kitana, Mileena i Jade. Zwiastun kończy się krótkim spojrzeniem na kolejną postać do pobrania, Peacemaker z DC Comics, która zagra John Cena.

Daty wydania i dostępność

Quan Chi będzie dostępne od 14 grudnia dla osób posiadających wcześniejszy dostęp w ramach Kombat Pass na wszystkich platformach. Można go wówczas kupić osobno od 21 grudnia. Khameleon dołączy do składu w styczniu, a Peacemaker – na luty. Mortal Kombat 1 jest obecnie dostępny na Xbox Series X|S, PlayStation 5, Nintendo Switch i PC.

Kombat Pass zapewnia dostęp do Omni-Mana, Quan Chi, Peacemakera, Ermaca, Homelandera i Takedy i można go kupić osobno lub w edycjach premium MK1.

Źródło: www.gamespot.com