Sprawdź niesamowite posągi Zeldy z First 4 Figurs po obniżonej cenie! Figurki wierne grze, wykonane z wytrzymałego PCV. Zdobądź swój już od 60 dolarów.

Jesteś fanem The Legend of Zelda i chcesz dodać odrobinę magii do swojego wystroju? Nie szukaj dalej, First 4 Figurs oferuje szereg wspaniałych figurek kolekcjonerskich, które zachwycą fanów Breath of the Wild i Tears of the Kingdom na Nintendo Switch. Zwykle wycenione na około 90 dolarów, teraz możesz zafundować sobie niektóre z tych luksusowych figurek do swojego domowego biura lub pokoju gier już od 60 dolarów.

Do sprzedania figurki Zeldy z First 4figures

Oto pięć figurek Zeldy z First 4 Figurs, które są obecnie w sprzedaży, a także posąg Maski Majory z Dark Horse Comics, który również jest w sprzedaży:

Wszystkie figurki Breath of the Wild z pierwszych 4 figurek mają około 10 cali wysokości, są wykonane z PVC, co zapewnia wytrzymałość i najwyższą jakość, i wiernie odwzorowują swoje odpowiedniki w grze. Wiele z nich jest również wyposażonych w pudełko kolekcjonerskie i ozdobną podstawę, aby z dumą je eksponować na Twojej półce. Replika tarczy Hylian jest prawdopodobnie najbardziej kusząca, ponieważ ma aż 11,5 cala wysokości i posiada magnetyczną podstawę wyposażoną we wbudowane światła LED. Ale to Link jest najtańszy i kosztuje zaledwie 60 dolarów.

Podane ceny są jednymi z najlepszych, jakie udało nam się znaleźć w tym zakresie od jakiegoś czasu, więc koniecznie sprawdź je, zanim będzie za późno.

Galeria

Aby uzyskać jeszcze więcej gadżetów Zelda, sprawdź naszą ofertę ponad 50 fajnych przedmiotów poniżej. Dodatkowo oficjalny przewodnik kolekcjonerski jest również dostępny w obniżonej cenie, więc nie przegap tej okazji.

Należy pamiętać, że prezentowane tutaj produkty zostały wybrane niezależnie przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać część przychodów, jeśli kupisz coś, klikając łącza na naszej stronie.

Źródło: www.gamespot.com