Sprawdź nasze przemyślenia na temat rozszerzenia Elden Ring i zapowiedzi Nintendo tego lata!

Recenzja najnowszego DLC Elden Ring i Nintendo Direct z czerwca 2024 roku

W tym tygodniu dzielimy się bez spoilerów przemyśleniami na temat najnowszego DLC do Elden Ring, Shadow of the Erdtree. W naszej recenzji przyznaliśmy temu rozszerzeniu ocenę 9,75. Zagłębiamy się także w niesamowitą letnią prezentację Nintendo Direct i omawiamy pierwszą główną grę Zelda, w której Zelda jest bohaterką, Metroid Prime 4: Beyond, Mario & Luigi: Brothership i wszystko inne ujawnione podczas emisji. Dziękujemy, że nas obserwujesz lub słuchasz!

Podcast Game Informer Show

Game Informer Show to cotygodniowy podcast o grach, który zawiera najnowsze wiadomości ze świata gier, tematy branżowe, ekskluzywne informacje i recenzje. Dołącz do nas w każdy czwartek, aby porozmawiać o swoich ulubionych grach – przeszłych i obecnych – z pracownikami Game Informer, twórcami i specjalnymi gośćmi z branży. Słuchaj w Apple Podcasts, Spotify lub ulubionej aplikacji do podcastów.

Matt Storm, niezależny redaktor audio The Game Informer Show, zmontował ten odcinek. Matt to doświadczony gospodarz podcastów, który mówi do mikrofonu od ponad dekady. Powinieneś posłuchać programów Matta, takich jak podcast „Fun” And Games i Reignite, podcast poświęcony BioWare.

Sygnatury czasowe z podcastu The Game Informer Show:

00:00:00 – Wprowadzenie

00:04:56 – Elden Ring: DLC Shadow of the Erdtree

00:31:26 – Nintendo Direct czerwiec 2024

01:24:30 – Ogłoszenie

Źródło: www.gameinformer.com