Sprawdź naszą recenzję najnowszego Avatar: Frontiers of Pandora i śledź wiadomości o grach wideo w The Game Informer Show

Najświeższe informacje ze świata gier wideo

W tym tygodniu Alex i Marcus z The Game Informer Show zabiorą Cię za kulisy naszej najnowszej relacji z Avatar: Frontiers of Pandora. Omawiają dotychczasowe wielokrotne sesje gry. Zanim przejdziemy do szczegółów naszego zasięgu, chcemy zwrócić uwagę na zwolnienia w Ubisoft w tym tygodniu, podczas których firma zwolniła ponad stu pracowników. W dalszej części programu rozmawiamy z Charlesem na temat jego pozytywnej recenzji Nickelodeon All-Star Brawl 2, po czym zagłębiamy się w nową grę logiczną The Talos Principle 2 i przyglądamy się najnowszemu sezonowi Fortnite OG, słynnej grze typu Battle Royale.

Pogłębione dyskusje i recenzje gier

Game Informer Show to cotygodniowy podcast o grach, zawierający najnowsze wiadomości ze świata gier, tematy branżowe, ekskluzywne ujawnienia i recenzje. Dołącz do gospodarza Alexa Van Akena w każdy czwartek, aby porozmawiać o swoich ulubionych grach – przeszłych i obecnych – z pracownikami Game Informer, programistami i specjalnymi gośćmi z branży. Śledź nas w Apple Podcasts, Spotify lub swojej ulubionej aplikacji do podcastów.

Spotkanie z twórcami gier i treści

Matt Storm, niezależny redaktor dźwięku w The Game Informer Show, zmontował ten odcinek. Matt to doświadczony gospodarz i producent podcastów, który mówi do mikrofonu od ponad dekady. Powinieneś posłuchać programów Matta, takich jak podcast „Fun” And Games i Reignite, podcast poświęcony BioWare. Oglądaj lub słuchaj cotygodniowego programu The Game Informer Show, gdzie znajdziesz szczegółowe dyskusje na temat najświeższych informacji ze świata gier.

Źródło: www.gameinformer.com