Sprawdź najnowsze wiadomości i zwiastuny Like a Dragon Gaiden i Infinite Wealth podczas RGG Like a Dragon Direct 19 września o 21:00 czasu polskiego.

SEGA przygotowuje wielkie ogłoszenie! Fani serii Like a Dragon z radością dowiedzą się, że studio Ryu Ga Gotoku zaplanowało na 19 września specjalne wydarzenie. Ta transmisja na żywo, zatytułowana RGG Like a Dragon Direct, będzie pierwszym wydarzeniem tego typu skierowanym wyłącznie do zachodnich odbiorców. Obiecuje podzielić się „najnowszymi wiadomościami, zwiastunami i nie tylko” na temat nadchodzących gier z serii.

W programie dwie gry

Pierwszą grą, która zostanie omówiona podczas RGG Like a Dragon Direct, jest Like a Dragon Gaiden: The Man Who Erased His Name. Tytuł ten, którego premiera zaplanowana jest na 9 listopada na Xbox Series X/S, Xbox One, PlayStation 4, PlayStation 5 i PC, jest bardzo oczekiwany przez fanów. Jeśli chodzi o Infinite Wealth, ósmą główną odsłonę serii Yakuza, wciąż nie ma żadnych szczegółów. Wiemy tylko, że ukaże się na początku 2024 roku.

Wydarzenie łączące dwie działki

Wcześniej producent serialu Like a Dragon, Hiroyuki Sakamoto, udzielił wywiadu podczas targów gamescom. Omówił Like a Dragon Gaiden, spin-off łączący wydarzenia z Yakuza: Like a Dragon i Infinite Wealth. Sakamoto wyjaśnił, jak udało mu się przywrócić Kiryu jako głównego bohatera pomimo wydarzeń z Yakuza 6: Song of Life i Yakuza: Like a Dragon.

Tydzień intensywnych ogłoszeń

W tym roku fani gier wideo są rozpieszczani wieloma bezpośrednimi ogłoszeniami. Oprócz RGG Like a Dragon Direct, Nintendo ogłosiło Nintendo Direct, a PlayStation przygotowuje na jutro State of Play. Wygląda na to, że na horyzoncie pojawiają się ważne wieści dla graczy z całego świata. Bądź na bieżąco, aby niczego nie przegapić!

Źródło: www.ign.com