Sprawdź najnowsze ulepszenia w podglądzie aktualizacji Xbox!

Aktualizacja podglądu programu Xbox Insider

Witajcie niejawni testerzy Xbox! Dziś dostępna jest nowa aktualizacja Xbox Insider Preview dla pierścienia Alpha.

Należy pamiętać, że niektóre aktualizacje tych wersji zapoznawczych systemów operacyjnych obejmują ulepszenia zakulisowe, które zapewniają stabilną, wysokiej jakości wersję na konsole Xbox. Będziemy nadal publikować te informacje o wersji, nawet jeśli widoczne zmiany w interfejsie użytkownika są minimalne lub zachodzą w tle, aby informować Cię o nadchodzących aktualizacjach Twojego urządzenia.

Szczegóły aktualizacji systemu

Wersja systemu operacyjnego: XB_FLT_2404ZN\25398.4041.240318-2000

Dostępne: 14:00 czasu polskiego – 20 marca 2024 r

Obowiązkowe: 3:00 czasu PT – 21 marca 2024 r

Zawiera poprawki

Dzięki świetnym opiniom od niejawnych testerów Xbox i ciężkiej pracy inżynierów Xbox z radością ogłaszamy, że w tej wersji wprowadzono następujące poprawki:

Przechwytuj i udostępniaj

Poprawki poprawiające nieoczekiwane zachowanie aplikacji do przechwytywania podczas przechowywania zrzutów zarówno w pamięci wewnętrznej Xbox, jak i na dysku zewnętrznym.

Obiekt

Poprawki rozwiązujące nieoczekiwany błąd napotkany przez niektórych użytkowników podczas aktualizacji Minecrafta (0x87e00021).

System

Różne aktualizacje poprawnie odzwierciedlające lokalne języki na konsoli.

Znane problemy

Chociaż znane problemy mogły zostać wymienione w poprzednich informacjach o łatkach programu Xbox Insider, nie są one ignorowane! Znalezienie rozwiązania może jednak zająć inżynierom Xbox więcej czasu. Jeśli napotkasz którykolwiek z tych problemów, prosimy o skorzystanie z podanych porad i przesłanie nam swojej opinii za pomocą opcji „Zgłoś problem”.

Audio

Niektórzy użytkownicy zgłaszali sporadyczne problemy z dźwiękiem w panelu kontrolnym, grach i aplikacjach.

Rozwiązywanie problemów: Jeśli wystąpią jakiekolwiek problemy, sprawdź, czy w telewizorze i innym sprzęcie zainstalowano najnowsze oprogramowanie sprzętowe. W przeciwnym razie może być konieczne skontaktowanie się z producentem w celu uzyskania pomocy. Dodatkowe wskazówki dotyczące rozwiązywania problemów znajdziesz także tutaj: Rozwiązywanie problemów z dźwiękiem na konsoli Xbox.

Sieć

Badamy zgłoszenia dotyczące problemu, w wyniku którego konsola może nie łączyć się z siecią natychmiast po uruchomieniu. Jeśli napotkasz ten problem, zgłoś go tak szybko, jak to możliwe, za pomocą opcji „Zgłoś problem”.

Rozwiązanie tymczasowe: Poczekaj minutę lub dwie na nawiązanie połączenia. Jeśli konsola nadal nie jest połączona, uruchom ponownie konsolę Xbox w Centrum zasilania lub w Przewodniku, a następnie zgłoś problem, korzystając z opcji „Zgłoś problem”.

Jak zawsze, pamiętaj o skorzystaniu z opcji „Zgłoś problem”, aby poinformować nas o wszelkich napotkanych problemach. Być może nie będziemy w stanie odpowiedzieć na wszystkie pytania, ale gromadzone przez nas dane są niezbędne do znalezienia rozwiązania.

Jeśli jesteś niejawnym testerem Xbox i szukasz wsparcia, odwiedź subreddit społeczności. Oficjalni pracownicy Xbox, moderatorzy i inni niejawni testerzy Xbox są tutaj, aby Ci pomóc.

Publikując posty w subreddicie, sprawdź najnowsze posty, aby sprawdzić, czy Twój problem został już opublikowany lub rozwiązany. Zawsze zalecamy dodanie do istniejących wątków z tym samym problemem przed utworzeniem nowego. Dzięki temu możemy wspierać Cię w najlepszy możliwy sposób! Pamiętaj, aby przed opublikowaniem skorzystać z opcji „Zgłoś problem” – informacje udostępniane w obu miejscach pomogą nam lepiej zrozumieć Twój problem.

Dziękujemy wszystkim niejawnym testerom Xbox na dzisiejszym subreddicie i witamy w społeczności, jeśli dopiero do nas dołączasz! Cieszymy się, że stało się to tak przyjaznym i tętniącym życiem centrum rozmów i wsparcia.

Aby uzyskać więcej informacji na temat programu Xbox Insider, śledź nas na Twitterze. Bądź na bieżąco z nadchodzącymi informacjami o wydaniu programu Xbox Insider, aby uzyskać więcej informacji na temat pierścienia podglądu aktualizacji Xbox!

Źródło: news.xbox.com