Sprawdź najnowsze nagrody dla członków EA Play dla członków Xbox Game Pass UltimatePozostań na torze, boisku i lodowisku w tym miesiącu dzięki EA Play i Game Pass


Kwiecień nadal przynosi nowe treści dla członków EA Play! Niezależnie od tego, czy jesteś na boisku, boisku, lodowisku, czy torze, dla wszystkich entuzjastów sportu czekają nowe nagrody, w tym zestaw Cyberpunk w NHL 22zestaw Fernando Morientes Hero Tifo w FIFA 22, i więcej.

Pełną listę wszystkich wspaniałych kwietniowych treści, które pojawią się w EA Play, można znaleźć poniżej:

  • Legendy siatki: Kwietniowe wydarzenie EA Play – od 1 do 29 kwietnia
  • NHL 22: Zestaw Cyberpunk – 1 kwietnia do 30 kwietnia
  • Madden NFL 22: Darmowy pakiet agencyjny – 17 marca – 21 kwietnia
  • Madden NFL 22 Zestaw wyposażenia Revis Island – od 22 kwietnia do 19 maja
  • FIFA 22 Doładowanie PD sezonu 5 FUT – 18 marca – 28 kwietnia
  • FIFA 22 Goal Studio Supernova Odzież i monety Volta – 21 marca – 28 kwietnia
  • FIFA 22 Zestaw Hero Fernando Morientes Tifo – od 1 do 31 kwietnia

EA Play również w tym miesiącu umieści na liście odtwarzania nową, świetną grę. 14 kwietnia członkowie mogą doświadczyć gotyckiego, mrocznego królestwa, gdy nagradzany Losowo zagubiony wchodzi na listę odtwarzania. Ponadto lista odtwarzania zawiera rosnącą bibliotekę dziesiątek ulubionych przez fanów tytułów, w tym ekscytujących F1 2021 i szybkim tempie Super Mega Baseball 3.

Subskrybenci Xbox Game Pass Ultimate i Xbox Game Pass na komputery PC otrzymują EA Play bez dodatkowych kosztów wraz z członkostwem Game Pass, dzięki czemu możesz cieszyć się wspaniałymi korzyściami dla graczy, w tym wyzwaniami i nagrodami w grach, odblokowywaniem specjalnej zawartości tylko dla członków, próbnymi wybierz zupełnie nowe tytuły, uzyskaj dostęp do kolekcji naszych najbardziej lubianych seriali i najlepszych tytułów oraz zaoszczędź 10% na zakupach treści cyfrowych Electronic Arts.

Odwiedź stronę EA Play tutaj po więcej szczegółów. Aby być na bieżąco z najnowszymi informacjami o EA Play, obserwuj EA Play na Facebooku, Instagramie lub Twitterze. Zapoznaj się z regulaminem na stronie EA.com/EA-Play/Terms.

Źródło : https://news.xbox.com/en-us/2022/04/15/new-ea-play-member-rewards-for-xbox-game-pass-ultimate/