Sprawdź najnowsze gry, które pojawią się na Xbox: pełne podsumowanie IGN x ID@Xbox Digital Showcase

Właśnie zakończyła się druga edycja IGN x ID@Xbox Digital Showcase, widzieliśmy wiele różnych gier z gatunku kooperacji, akcji, roguelike, przygodowych, a nawet RPG! Oto pełne podsumowanie każdej gry zaprezentowanej podczas prezentacji, łącznie z montażami z jeszcze większą liczbą gier niezależnych!

33 Nieśmiertelni

33 Nieśmiertelni to kooperacyjna gra akcji dla 33 graczy. Zanurz się w epickich bitwach kooperacyjnych ze swoimi sojusznikami, aby przetrwać przeciwko hordom potworów i bossów.

Wszystko czego potrzebujesz to pomoc

Wszystko czego potrzebujesz to pomoc to kooperacyjna gra logiczna dla wielu graczy, w której stworzenia w kształcie sześcianów współpracują, aby rozwiązać zagadki.

Astor: Ostrze Monolitu

Astor: Ostrze Monolitu to szybka gra RPG akcji, w której wcielasz się w Astor, młodą wojowniczkę, która musi stawić czoła wrogom, aby ocalić planetę.

Centum

Centum to narracyjna gra przygodowa, która bawi się Twoim postrzeganiem gry i przenosi Cię w wyjątkowe doświadczenie poprzez surrealistyczne interakcje i uderzającą narrację.

Komandosi: Początki

Komandosi: Początki to restart słynnej serii „Commandos”. Odkryj początki tej elitarnej eskadry podczas II wojny światowej.

Źródło: news.xbox.com