Sprawdź najlepsze gry F-Zero wszechczasów

Najlepsze gry F-Zero według głosowania

Wstęp:
W tym artykule zebraliśmy wszystkie główne gry z serii F-Zero i dowiedzieliśmy się, która z nich jest najlepsza według Waszych głosów. Mamy własne zdanie, ale dziś chcemy poznać Twoje zdanie! Pominęliśmy tutaj dwa wpisy, a mianowicie „Expansion Kit” dla F-Zero AX, arkadowej wersji gry F-Zero GX (która faktycznie istnieje i można w nią grać – jeśli masz Action Replay – na małej płycie GameCube). Oczywiście nadal masz możliwość ustalania rankingów w czasie rzeczywistym. Upewnij się tylko, że jesteś zalogowany na swoje konto Nintendo Life, kliknij ikonę „gwiazdki” obok każdej gry i oceń ją w skali od 1 do 10. Jeśli już oceniłeś którąś z tych gier, DZIĘKUJEMY! Zatem bez zbędnych ceregieli przyjrzyjmy się najlepszym grom F-Zero wszechczasów i zobaczmy, która z nich zwycięży…

1. F-Zero: maksymalna prędkość – wciąż wciągająca jak zawsze
Podtytuł: Płynna rozgrywka oparta na umiejętnościach

F-Zero: Maximum Velocity, gra wyłącznie dla jednego gracza, pozostaje dziś punktem odniesienia dzięki płynnej rozgrywce opartej na umiejętnościach. Tylko cztery konkurencyjne puchary, zróżnicowany poziom trudności i zaskakująca krzywa nauki pozwalająca opanować pojazdy i tory sprawiają, że ta gra jest koniecznością. Jednak poza stosunkowo ograniczonymi trybami treningowymi i jazdą na czas, to wszystko. Niekoniecznie oferuje tyle treści za swoje pieniądze, ale jeśli naprawdę jesteś fanem serii lub nie zależy ci na trybie wieloosobowym, jest to przyjemna dawka serii, która podkreśla również, czego naprawdę mógł dokonać najnowsza gra Boy Zrób to.

2. F-Zero: GP Legend – najlepsze wrażenia z F-Zero w podróży
Podtytuł: Ekscytujące wyścigi i spełnione wyzwanie

Jeśli misje fabularne w F-Zero: GP Legend staną się zbyt trudne, zawsze istnieje możliwość wzięcia udziału w trybie Grand Prix na różnych poziomach trudności, dzięki czemu możesz stawić czoła wyzwaniu w miarę doskonalenia swoich umiejętności. Wkrótce będziesz pokonywać wstrząsające zakręty i przeszkody w nieustannym sposobie myślenia, w którym pamięć mięśniowa przejmie kontrolę i nic nie będzie Cię rozpraszać. To autentyczne doświadczenie F-Zero. Trwałość tego formatu jest świadectwem wciągającego i bezlitosnego projektu serii. Dzięki godzinom treści i wyzwań GP Legend to imponująca gra F-Zero na urządzeniu przenośnym.

3. F-Zero – Kamień założycielski serii
Podtytuł: Ponadczasowy klasyk wyścigowy

F-Zero był niesamowitym modelem, na którym zbudowano jego wysublimowanych następców i za to będziemy mu zawsze wdzięczni. Nie oznacza to, że oryginał nie jest perełką samą w sobie; to klasyk wyścigów, który do dziś pozostaje szybki i płynny, ale brak trybu dla wielu graczy sprawia, że, przynajmniej naszym zdaniem, pozostaje w tyle za swoimi sequelami (krytyka, którą poprawia F-Zero 99). Jednak nadal jest to intensywna jazda na wersji 16-bitowej i nie wahamy się uruchomić jej ponownie – za pośrednictwem Nintendo Switch Online, jeśli nie mamy podłączonego SNES-a – gdy tylko przyjdzie nam na to nastrój.

Wniosek:
W ten sposób ustala się ranking gier F-Zero. Zaskoczony podium? Należy pamiętać, że powyższe rankingi mogą ulec zmianie w zależności od opinii użytkowników witryny. Jeśli nie podoba Ci się widok jednego ze swoich faworytów na dole tabeli liderów, przyznaj mu osobistą ocenę w skali od 10 i zobacz, jak wpłynie to na wykres. Podziel się z nami swoją opinią i podziel się komentarzem na temat swoich ulubionych produktów. Już wkrótce: Emblemat Ognia.

Źródło: www.nintendolife.com