Sprawdź kontrolery Hori Switch D-pad na Amazon w promocji na Czarny piątek 2023.

Kontroler dedykowany dla Nintendo Switch

Kontrolery Nintendo Switch Joy-Con są w porządku, ale nie idealne. Jednym z większych problemów jest brak prawdziwego D-pada na lewym Joy-Conie. Na szczęście kontroler D-pad Hori dla Switcha rozwiązuje tę wadę, zastępując cztery segmentowe przyciski kierunkowe lewego Joy-Cona padem kierunkowym w kształcie litery T, takim jak te, które można znaleźć w kontrolerze Pro Switch i starszych konsolach Nintendo.

Kontrolery Super Mario, Zelda i Pikachu

Kontroler D-pad Hori dla Switcha jest dostępny w kilku wersjach, ale wariant Super Mario jest w sprzedaży na Amazon za jedyne 19 dolarów (zamiast 30 dolarów) w Czarny piątek 2023. Jeśli jesteś fanem Zeldy, Hori’s Zelda D -pad kontroler jest również w sprzedaży na Amazon za jedyne 23,58 USD (zamiast 30 USD). Jest również dostępny w zestawie z wygodnym uchwytem za 35 USD (45 USD) lub kompaktowym stojakiem za 37 USD (45 USD).

Dostępny jest również kontroler D-pad firmy Hori dla Switcha z Pikachu, dostępny za 25 dolarów (zamiast 30 dolarów). Podobnie jak model Zelda, kontroler Hori D-pad z wizerunkiem Pikachu jest również dostępny w paczkach z wygodnym uchwytem Hori za 38 dolarów (zamiast 45 dolarów) lub obsługą Switcha za 37 dolarów.

Specjalne oferty na kontrolery Hori

W przeciwieństwie do innych zamienników Joy-Con, kontroler D-pad Hori dla Switcha jest ograniczony do jednego lewego Joy-Con, będziesz musiał nadal używać istniejącego prawego Joy-Con. To powiedziawszy, kontroler Hori D-pad dla Switcha jest identyczny ze standardową konstrukcją Joy-Con, z wyjątkiem D-pada i unikalnego wykończenia, a także jest oficjalnie licencjonowany przez Nintendo, więc podczas grania powinien sprawiać wrażenie normalnego Joy-Cona tryb ręczny lub ręczny. Kontroler D-pad Hori dla Switcha współpracuje ze standardowymi modelami Nintendo Switch i Switch OLED.

Amazon ma także oferty na inne kontrolery i akcesoria Hori, w tym duże zniżki na zamienne kontrolery Split Pad Pro Joy-Con.

Omawiane tutaj produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać prowizję od przychodów, jeśli kupisz coś polecanego na naszej stronie.

Źródło: www.gamespot.com