Sprawdź już dziś Dragon’s Dogma 2 Character Creator!

Dragon’s Dogma II: Tworzenie postaci dostępne już dziś

Przygotuj swoją epicką przygodę

Fani Dragon’s Dogma z niecierpliwością czekali na wersję demonstracyjną kontynuacji i chociaż dzisiejsza transmisja Capcom Highlights nie ogłosiła wersji demonstracyjnej rozgrywki, ujawniła, że ​​kreator postaci i miejsce na dane będą dostępne od dzisiaj. Korzystając z kreatora postaci w wersji zapoznawczej, będziesz mógł przenieść swoją postać do pełnej wersji gry, gdy zostanie ona wydana 22 marca. Dragon’s Dogma II oferuje dość rozbudowany kreator postaci, więc jest to dobra okazja na przygotowanie własnego „Przebudzonego” i głównego „Pionka” przed oficjalną premierą.

Szczegółowe tworzenie postaci

Twórcy postaci byli w centrum uwagi twórców, jak wspomniał reżyser Dragon’s Dogma 2, Hideaki Itsuno, w styczniowym wywiadzie dla IGN First. Oryginalna gra Dragon’s Dogma również miała dość szczegółowy kreator postaci, ale tym razem zespół chciał dać graczom jak największą swobodę, korzystając z lepszej wydajności sprzętu. Na przykład jest 12 suwaków przeznaczonych tylko dla ludzkiego nosa.

Bardzo oczekiwana gra

Dragon’s Dogma II to niewątpliwie jedna z najbardziej oczekiwanych gier miesiąca, a także pierwsza gra za 70 dolarów. Aby uzyskać więcej informacji, sprawdź nasze końcowe wrażenia i dostępne 11 minut rozgrywki. Dragon’s Dogma II będzie dostępny na PlayStation 5, Windows i Xbox Series X/S.

Źródło: www.ign.com