Sprawdź gry, na których skupiają się nasi redaktorzy w ten weekend

Gry wideo chwili

Redaktorzy dzielą się swoimi doświadczeniami z grami, w które obecnie grają. Dowiedz się, czym się pasjonują i jakie tytuły mają w planach na nadchodzący weekend.

Ollie Reynolds, redaktor naczelny

Obecnie jestem pochłonięty The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom. Mam do tej gry stosunek miłości i nienawiści od czasu jej premiery na początku tego roku, ale mam wrażenie, że przy ostatniej próbie coś w końcu „zaskoczyło”. Naprawdę staram się nie spieszyć, nie spieszyć się i nie mogę odmówić sobie absolutnej radości, jaką daje samo odkrywanie krainy Hyrule.

Wiem, że Sony właśnie uruchomiło wyprzedaż z okazji Czarnego Piątku na PS5, więc może w ten weekend zajrzę i zobaczę, co jest w ofercie. Wiem, że jest w sprzedaży kilka dużych tytułów własnych, ale nie grałem jeszcze w takie tytuły jak God of War: Ragnarok i Horizon: Forbidden West, więc zobaczymy.

Jim Norman, redaktor

Cóż, trochę mi zajęło przyzwyczajenie się, ale Ghost Trick: Phantom Detective w końcu mnie wciągnął. Wiem, że zbliżam się do końca (ponieważ poddałem się i sprawdziłem w Google, ile rozdziałów ma gra), a zwroty akcji nadchodzą tak szybko i tak wiele, że czuję się, jakbym oglądał operę mydlaną. Myślę, że czas napić się herbaty i dokończyć grę w ten weekend.

Kiedy już to zrobimy, kto wie, co przyniesie weekend. Powinienem skorzystać z okazji i nadrobić zaległości w grach, zanim dyskusje na temat Gry Roku będą już na zaawansowanym etapie, ale tym razem wyprzedaże w eSklepie z okazji Czarnego Piątku szczególnie mnie kuszą. Muszę pozostać silna (nie będę).

Alana Hagues, zastępczyni redaktora

Teraz, gdy w końcu ukończyłem Super Mario RPG, mogę skupić całą swoją uwagę na Star Ocean The Second Story R. Jestem już prawie w połowie i naprawdę chcę tym razem spróbować zmierzyć się z tymi wszystkimi niesamowitymi bossami, więc myślę to może być długa gra.

W przeciwnym razie moją uwagę przykuwają wyprzedaże z okazji Czarnego Piątku w eShopie – The House in Fata Morgana jest w promocji i od lat desperacko chciałem w nią zagrać.

Gonçalo Lopes, współpracownik

W końcu gram w Hogwarts Legacy na kolejnym imponującym porcie na Switchu. Nie będąc zagorzałym fanem Harry’ego Pottera, mogę nie w pełni zrozumieć całe to doświadczenie, ale rozpoznaję dobrą grę, kiedy ją widzę. Kontynuując pracę nad Ridge Racer 2 na PSP, mam także nadzieję na postęp w genialnej grze 9 Years of Shadows. Niestety nie sądzę, żebym mógł poświęcić dużo czasu Persona 5 Tactica, ale jestem całkowicie uzależniony od NEStastic Prison City.

Gra tygodnia to oczywiście Super Mario RPG (ciekawe, dlaczego usunęli podtytuł…). Trochę zazdroszczę tym, którzy po raz pierwszy mają do czynienia z pierwszą grą RPG Mario, grając w ten niesamowity remake. To podróż, która daje poczucie dobrego samopoczucia od początku do końca i właśnie tego potrzebuje teraz świat.

Takie są nasze plany, a co u Was? Podziel się w poniższej ankiecie, w którą grę będziesz głównie grać, a następnie wpisz w komentarzach i daj nam znać, co planujesz.

Źródło: www.nintendolife.com