Sprawdź Foamstars, nową strzelankę drużynową 4 na 4 od Square Enix, inspirowaną Splatoonem, podczas jej otwartej bety w tym miesiącu!

Foamstars, nadchodząca strzelanka drużynowa 4 na 4 firmy Square Enix, przypominająca w zasadzie Splatoon, ale z pianką, pod koniec tego miesiąca przeprowadzi otwarte testy beta.

Otwórz szczegóły wersji beta

Wersja beta tej bezpłatnej strzelanki rodzinnej będzie dostępna od godziny 2:00 czasu brytyjskiego w sobotę 30 września (18:00 czasu PDT w piątek 29 września) i potrwa do 5:59 w poniedziałek 2 października (23:59 czasu PDT w niedzielę 1-go czasu PDT). Chociaż gra ukaże się na PS4 i PS5, beta jest obecnie dostępna tylko na tym drugim – przepraszam, graczy PS4.

Zawartość wersji beta

W wersji beta dostępne będą grywalne postacie: Soa, ΔGITO, Tonix, Jet Justice, Mel T, The Baristador, Rave Breaker i Pen Gwyn, a także tryby gry Smash The Star i Happy Bath Survival.

Pierwsza to „szalona bitwa, w której każda drużyna musi walczyć, aby zabić drużynę przeciwną siedem razy” i pokonać gwiazdę przeciwnika, natomiast druga to walka pomiędzy dwiema drużynami składającymi się z dwóch graczy na boisku i dwóch graczy w obronie .

„Zwycięstwo osiąga się poprzez wyeliminowanie obu zawodników na boisku przeciwnika, podczas gdy broniący gracze wspierają i chronią swoich kolegów z drużyny! » wyjaśnia Square Enix.

Nagrody za Betę

Gracze biorący udział w becie otrzymają „ekskluzywny przedmiot kosmetyczny” dla postaci Soa, jeśli pobiorą pełną wersję gry, gdy zostanie ona wydana w przyszłym roku. Jeśli jesteś zainteresowany, będziesz mógł pobrać wersję beta z PlayStation Store i nie, nie potrzebujesz subskrypcji PlayStation Plus, aby wskoczyć w pełną piany przygodę.

Zanurz się w świecie Bath Vegas

„Foamstars zanurza graczy w tętniący życiem świat Bath Vegas, pięknej i błyszczącej metropolii, w której odbywa się największa piankowa impreza na świecie! » wyjaśnia Square Enix.

„Foamstars przenosi graczy w niesamowitą, wybuchową strzelankę online, w której drużyny składające się z maksymalnie 4 graczy walczą ze sobą w grze łatwo dostępnej dzięki piance! Przygotujcie się na część tego, co ma do zaoferowania Foamstars, testując możliwości naszych serwerów w ramach przygotowań do premiery gry w 2024 roku.”

Źródło: www.eurogamer.net