Sprawdź datę premiery Quan Chi i pierwsze zdjęcia Peacemaker!

Zwiastun rozgrywki Quan Chi: ujawniono datę premiery i rozgrywkę

NetherRealm ujawniło datę premiery i rozgrywkę Quan Chi, a także nasze najlepsze spojrzenie na Peacemakera Johna Ceny i Khameleona w roli wojownika Kameo. Quan Chi to jedna z postaci z pakietu Kombat Pack do gry Mortal Kombat 1, a legendarny czarnoksiężnik będzie dostępny od 14 grudnia dla posiadaczy pakietu DLC. Jeśli chcesz kupić jedynie Quan Chi bez pakietu Kombat, będziesz mógł go odblokować 21 grudnia.

Zwiastun jest świetną demonstracją Quan Chi, który po raz pierwszy pojawił się w serialu animowanym Mortal Kombat: Defenders of the Realm. Po raz pierwszy pojawił się w grze wideo w Mortal Kombat Mythologies: Sub-Zero, a zadebiutował w grze Mortal Kombat 4.

Film z rozgrywki pokazuje, jak Quan Chi używa swoich umiejętności do przywoływania portali do NetherRealm i używania ich do atakowania swoich wrogów. Widzieliśmy także jednego z jego Fatality, pokazującego, jak przyzywa duże szklane talerze, aby pokroić wroga na liczne paski. Khameleon można także zobaczyć na filmie z rozgrywką jako wojowniczka Kameo walcząca z Quan Chi, a jej umiejętności są równie imponujące, jak umiejętność zmiany kolorów. Khameleon będzie dostępny w styczniu 2024 roku.

Teaser Peacemakera i innych postaci

Zwiastun rozgrywki kończy się doskonałym zwiastunem, w którym Quan Chi przygotowuje się do walki z Peacemakerem. W tej krótkiej scenie po raz pierwszy słyszymy głos Johna Ceny jako postaci z Mortal Kombat 1, który mówi: „Żadnej walki, walcz bezlitośnie” po tym, jak Quan Chi pyta go, czy chce z nim walczyć. Peacemaker to kolejny członek pakietu Kombat Mortal Kombat 1, obok Homelandera, Omni-Mana, Ermaca i Takahashiego Takedy, a przybędzie w lutym 2024 roku.

Więcej informacji znajdziesz w naszej recenzji Mortal Kombat 1 oraz w wiadomościach, że Omni-Man jest zarówno zepsuty, jak i zabawny.

Źródło: www.ign.com