Sprawdź darmowe gry na ten weekend w ramach Xbox Game Pass!

Nowe wrażenia z grania dzięki Dniom bezpłatnej gry w ramach subskrypcji Xbox Game Pass

W najbliższy weekend posiadacze subskrypcji Xbox Game Pass Core i Xbox Game Pass Ultimate będą mogli cieszyć się TopSpin 2k25 i The Ascent, dwiema rewelacyjnymi grami wideo. Dostępne od czwartku, 6 czerwca o 12:01 do niedzieli, 9 czerwca o 23:59 PDT. Nie przegap tej wyjątkowej okazji.

Jak zacząć grać

Aby rozpocząć grę, znajdź i zainstaluj gry na stronie szczegółów każdej gry w witrynie Xbox.com. Kliknięcie przeniesie Cię do sklepu Microsoft Store, gdzie musisz się zalogować, aby wyświetlić opcję instalacji w ramach członkostwa Xbox Game Pass Core lub Xbox Game Pass Ultimate. Aby pobrać na konsolę, kliknij kartę Subskrypcje w sklepie Xbox i przejdź do kolekcji Dni darmowej gry na konsoli Xbox One i Xbox Series X|S.

Kontynuuj przygodę

Kup grę i inne edycje po obniżonej cenie przez ograniczony czas i kontynuuj grę, zachowując swój Gamerscore i osiągnięcia zdobyte podczas wydarzenia. Należy pamiętać, że rabaty, wartości procentowe i dostępność tytułów mogą się różnić w zależności od tytułu i regionu.

Dni darmowej gry (wymaga subskrypcji Game Pass Core lub Game Pass Ultimate)

TopSpin 2k25

Seria TopSpin powraca wraz z TopSpin 2K25 na Xbox Series X|S i Xbox One. Przeżyj ekscytujące wrażenia z gry i wciągające tryby gry, których zwieńczeniem jest najlepsza symulacja tenisa. Gra TopSpin 2K25, w której występują legendy tenisa, takie jak Roger Federer, Serena Williams i inni profesjonalni gracze, oferuje konkurencyjne tryby dla jednego gracza i wielu graczy, a także cztery historyczne turnieje Wielkiego Szlema. Wyjdź na boisko w zwykłych meczach pokazowych, odwiedź budzące podziw miejsca i legendarne areny Wielkiego Szlema, udowodnij, że jesteś najlepszym graczem na świecie w TopSpin World Tour i zdobądź sławę. Otwórz drzwi do rywalizacji online dzięki 2K Tour i World Tour i ubierz się od stóp do głów w ubrania swoich ulubionych marek, a wszystko to będzie dostępne podczas Dni darmowego grania na konsoli Xbox. Do 9 czerwca wszyscy subskrybenci Xbox Live Gold i Game Pass Ultimate mogą dążyć do doskonałości podczas weekendu bezpłatnej rozgrywki. Do zobaczenia na korcie!

Wzniesienie

Witamy w The Ascent Group Arcology, zarządzanej przez korporacje metropolii wznoszącej się wysoko w niebo i zamieszkanej przez stworzenia z całej galaktyki. Wcielasz się w robotnika, niewolnika firmy, do której należysz Ty i wszyscy inni w Twojej dzielnicy. Pewnego dnia nagle zostajesz wciągnięty w wir katastrofalnych wydarzeń: Grupa Ascent zostaje zamknięta z nieznanych powodów, a przetrwanie Twojej dzielnicy jest zagrożone. Musisz chwycić za broń i wyruszyć na nową misję, aby dowiedzieć się, od czego wszystko się zaczęło.

Nie przegap tych ekscytujących Dni darmowej gry dla członków Xbox Game Pass Core i Xbox Game Pass Ultimate! Dowiedz się więcej o Dniach bezpłatnej gry i zaglądaj na Xbox Wire, aby poznać nadchodzące Dni bezpłatnej gry i najnowsze wiadomości o grach Xbox.

Źródło: news.xbox.com