Sprawdź aktualizacje miast dla Microsoft Flight Simulator w Stanach Zjednoczonych!

Microsoft Flight Simulator: Aktualizacja miejska IX

Microsoft Flight Simulator oferuje nową aktualizację wyróżniającą kultowe lokalizacje w północno-wschodnich Stanach Zjednoczonych. W planach są zaktualizowane zdjęcia lotnicze, nowe cyfrowe modele wysokości i teksturowanie powierzchni TIN (irregular networked triangulation). Ta aktualizacja obejmuje obszar Waszyngtonu; Buffalo, Nowy Jork; obszar Allentown w Pensylwanii; i East End na Long Island w stanie Nowy Jork. Te ostatnie ulepszenia wzbogacają wciągające i stale udoskonalane wrażenia ze świata Microsoft Flight Simulator!

Waszyngton.

Stolica Stanów Zjednoczonych słynie ze słynnych muzeów, pomników i dzieł architektonicznych. Położone 30 mil na zachód od Zatoki Chesapeake DC graniczy z Maryland na zachodzie, północy i wschodzie oraz Wirginią na południu wzdłuż rzeki Potomac. W Waszyngtonie znajdują się jedne z najsłynniejszych zabytków na świecie, wyróżniające się historią i pięknem architektonicznym, w tym Kapitol Stanów Zjednoczonych, Pomnik Lincolna i National Mall.

Buffalo, Nowy Jork

Położone w zachodniej części Nowego Jorku, nad brzegiem jeziora Erie, Buffalo jest drugim pod względem liczby ludności miastem w stanie po obszarze metropolitalnym Nowego Jorku. Buffalo, zakotwiczone w transporcie zboża dzięki kanałowi Erie, cieszy się dziś kwitnącą gospodarką z kilkoma dobrze prosperującymi gałęziami przemysłu, w tym samochodowym, opieką zdrowotną i technologią. Do spektakularnych atrakcji Buffalo należą Most Pokoju, Budynek Rand i Wieża Seneca One.

Allentown w Pensylwanii

Allentown znajduje się w dolinie Lehigh w Pensylwanii, u podnóża Appalachów i 120 km na zachód od Nowego Jorku. Miłośnicy symulacji znajdą tu Allentown. Założone w 1751 r. i zasiedlone w 1762 r. Allentown jest jednym z najstarszych miast w Stanach Zjednoczonych, a dziś jest trzecim co do wielkości skupiskiem ludności w Pensylwanii. Allentown, w tym jego przedmieścia, takie jak Whitehall, oferuje szeroką gamę historycznych i nowoczesnych miejsc, takich jak centrum miasta, park Coca-Cola i ogród różany Malcolma Grossa.

Wschodni kraniec Long Island

Położony około 130 km na wschód od Nowego Jorku, w East End na Long Island znajduje się Hamptons, słynny kurort obejmujący wioskę Southampton. Założone w 1640 roku Southampton jest jedną z najstarszych osad w Stanach Zjednoczonych. Bogate w historię i architekturę kolonialną Southampton i okoliczne lokalizacje East End oferują widoki na rozległe plaże, małe zatoczki i mozaikę pól uprawnych.

Źródło: www.flightsimulator.com