The Case of the Golden Idol na Nintendo Switch – Przeglądaj tajemnice XVIII wieku

The Case of the Golden Idol trafia na Nintendo Switch

Sprawa Złotego Idola była jednym z najlepszych ukrytych klejnotów 2022 roku, z którego mogli korzystać tylko gracze na PC. Na szczęście właściciele Switcha mogą założyć swoje myślące kapelusze, gdy mroczna tajemnicza gra trafi na platformę w przyszłym tygodniu.

25 maja The Case of the Golden Idol pojawi się na Switchu wraz z niedawno wydanym rozszerzeniem The Spider of Lanka. Oba tytuły można kupić osobno lub razem w pakiecie.

Co to za gra?

Wielokrotnie nagradzana gra toczy się w XVIII wieku i stawia przed tobą zadanie rozwiązania tajemnicy obejmującej dziesięciolecia w ciągu 11 dziwacznych, powiązanych ze sobą zgonów. Każdy scenariusz jest przedstawiony jako statyczne sceny, w których gracze muszą uważnie obserwować otoczenie, aby znaleźć wskazówki ujawniające, kim jest każda postać, jak zmarła osoba i chronologiczny porządek wydarzeń.

Pająk z Lanki służy jako prequel, który dodaje trzy dodatkowe przypadki. Wersja Switch ma przeprojektowany interfejs użytkownika, aby lepiej dostosować się do doświadczenia opartego na kontrolerze.

Trailer

Czy warto?

Jako fan The Case of the Golden Idol, wspaniale jest widzieć, jak pojawia się na większej liczbie platform, a Switch powinien być szczególnie dobrze dopasowany. Czy wypróbujecie grę na Switchu? Daj nam znać w komentarzach!

Źródło: Game Informer.