Spotkanie kilku wersji siebie na wrogiej planecie: The Alters, nasza pełna recenzja

Nowa gra od 11 bit Studios: The Alters

Zanurz się w świecie The Alters, najnowszej gry twórcy This War of Mine. W tej grze znajdziesz się na wrogiej planecie i aby przetrwać, musisz tworzyć, zarządzać i współpracować z wieloma wersjami siebie. Ale kim tak naprawdę są te alter?

Zagraliśmy w wersję demonstracyjną Steam, aby poznać niektórych z nich, a następnie rozmawialiśmy z reżyserem gry Tomaszem Kisilewiczem, aby dowiedzieć się więcej o ich tożsamości, interakcjach i roli w grze.

Poznaj różne wersje Jana w The Alters

W The Alters podczas swojej podróży spotkasz wiele wersji Jana. Każdy alter ma unikalną historię i umiejętności, które wpływają na Twoją strategię rozgrywki. Nie będziesz w stanie spotkać ich wszystkich w trakcie jednej rozgrywki, co sprawia, że ​​każda rozgrywka jest wyjątkowa.

Relacje między Janami mogą być czasami burzliwe, a Twoje wybory będą miały wpływ na ich zachowanie i interakcje.

Odkryj różne osobowości alter

Każdy Jan ma swoją historię, emocje i reakcje, które kształtują jego relację z Tobą. Twoje decyzje będą miały wpływ na ich stan emocjonalny, a Ty będziesz musiał zarządzać konfliktami, które mogą powstać między nimi. Wybór tego, z kim najlepiej się dogadujesz, będzie miał kluczowe znaczenie dla przetrwania twojego zespołu.

W miarę postępów czekają na Ciebie nowe niespodzianki i odkrycia dotyczące alter.

Zarządzaj relacjami między alterami, aby zapewnić sobie przetrwanie

W zespole alter, mogą pojawić się rywalizacja i napięcia. Będziesz musiał bronić swoich wyborów i zarządzać pojawiającymi się konfliktami. Każdy alter wnosi do grupy szczególną dynamikę, a twoje interakcje z nimi będą miały bezpośredni wpływ na twoją przygodę.

Przygotuj się na nieoczekiwane zwroty akcji i dylematy moralne w The Alters, grze, w której Twoje decyzje kształtują losy Twojej załogi.

Źródło: www.ign.com