SpongeBob i TMNT zdobią najnowsze niestandardowe konsole Xbox Series X


Microsoft ostatnio upuszczał niestandardowe konsole Xbox Series X na lewo i prawo. Gry wideo, filmy o superbohaterach, a nawet przekąski zostały umieszczone na trudnej do znalezienia konsoli, chociaż najnowsza współpraca należy bardziej do kategorii gier. Przeważnie.

Aby uczcić zeszłotygodniową premierę podobnego do Super Smash Bros. myśliwca Nickelodeon All-Star Brawl, Microsoft stworzył nie jedną, ale dwie niestandardowe serie X z motywem Nicka. Pierwszym z nich jest zbyt idealna na słowa konsola SpongeBob Kanciastoporty z dopasowanym kontrolerem. Nawet jeśli SpongeBob nie był jedną z najbardziej powszechnie znanych postaci w grze, byłby podekscytowany tym zabiegiem, ponieważ jest kwadratowy, który oprócz tego, że jest kształtem zła, jest tym, co przypomina Seria X. Sprawdź go poniżej.

Dla tych, którzy chcą grać w coś o bardziej radykalnym stylu, w drugim pudełku znajdą się Wojownicze Żółwie Ninja, z głową żółwia Leonardo z przodu i pośrodku. Miejmy nadzieję, że nie wolisz żadnego z jego braci, ponieważ jest tu wszędzie Drużyna Niebieskich (choć możesz zobaczyć cały gang na grafice po bokach). Pudełko zawiera zestaw naklejek, które krzyczą zarówno ninja, jak i żółwia, takie jak logo yin-yang, kawałek pizzy i sprytny znak „no Foot”. Jak w klanie stóp. Widzisz, to źli ludzie. Nie oglądałeś wcześniej TMNT?

Oczywiście, podobnie jak w przypadku innych niestandardowych serii X, nie można kupić tych konsol; można je tylko wygrać. Aby mieć szansę na złapanie jednej z tych nostalgicznych piękności, musisz śledzić oficjalne konto Xbox na Twitterze i retweetować ta wiadomość wejść, aby mieć szansę na wygraną. Rozpoczyna się konkurs, poczekaj na niego, już teraz! Kończy się 24 października o godzinie 20:00 Pacyfiku.

Nickelodeon All-Star Brawl jest już dostępny na konsolach PlayStation/Xbox, Switch i PC. Wciąż jesteśmy w trakcie recenzowania gry, ale nasze wczesne wrażenia możesz przeczytać tutaj. W międzyczasie możesz gapić się na specjalne konsole Xbox, których prawdopodobnie nie możesz posiadać, sprawdzając nasze poprzednie historie na następujących tematycznych konsolach Xbox:

Far Cry 6

Aureola nieskończona

Shang-Chi

Trolli (tak, jak w gumowatych robakach)


Więc zróbmy to: chcesz więcej pudełka SpongeBob czy TMNT? Głosuj na najlepsze w komentarzach!

Source : https://www.gameinformer.com/2021/10/11/spongebob-and-tmnt-adorn-the-latest-custom-xbox-series-x-consoles