SpongeBob i nastoletnie zmutowane żółwie ninja otrzymują oficjalne doświadczenia RobloxNickelodeon i Paramount wprowadzają SpongeBob SquarePants i Teenage Mutant Ninja Turtles do Roblox w dwóch nowych samodzielnych doświadczeniach, które zostaną opracowane przez Gamefam.

„Tworzymy wciągające nowe doświadczenia w Roblox, aby miliony fanów SpongeBob SquarePants i Teenage Mutant Ninja Turtles w tych światach mogły bawić się i odkrywać obok kultowych postaci, które znają i kochają” – powiedział starszy wiceprezes Paramount, Doug Rosen.

Obie franczyzy są już obecne w Roblox – SpongeBob jest częścią gry Nickverse Nickelodeon, podczas gdy TMNT ma grę o nazwie Turtle Trouble, która została wydana w 2007 roku. Nowe gry powinny być dużą aktualizacją starszych części, a deweloper Gamefam duże doświadczenie w tworzeniu markowych treści dla Roblox.

Studio wcześniej opracowywało gry Roblox dla znanych marek, a jedną z najpopularniejszych gier jest współpraca z Sonic The Hedgehog. Gamefam opracował również szereg doświadczeń związanych z koncertami metaverse z takimi artystami, jak Saweetie i The Chainsmokers.

Do tej pory Gamefam nie opublikował zbyt wielu informacji na temat tego, czego faktycznie będą dotyczyć gry, ale obie mają zostać uruchomione w Roblox później w 2023 roku.

Roblox stał się popularną platformą dla marek, które chcą reklamować się w młodszym pokoleniu, z markami takimi jak Chipotle, Nerf i innymi wypuszczającymi doświadczenia i gry w Roblox.

Omówione tutaj produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać część przychodów, jeśli kupisz coś polecanego na naszej stronie.Źródło : https://www.gamespot.com/articles/spongebob-and-teenage-mutant-ninja-turtles-are-getting-official-roblox-experiences/1100-6511529/?ftag=CAD-01-10abi2f