Spoilery Bayonetta 3 Surface Online przed premierą w przyszłym tygodniu


Obraz: PlatinumGames, Nintendo

Bayonetta 3 pojawi się dopiero w przyszłym tygodniu, ale wygląda na to, że jest już w rękach niektórych posiadaczy Switcha. Według wielu doniesień, nowe, wypełnione spoilerami nagrania z gry są obecnie przesyłane do witryn takich jak YouTube, Twitter i Reddit.

Subreddit Bayonetta wystosował ostrzeżenie dla użytkowników o rozpowszechnianiu spoilerów online, ale pozwoli na ich udostępnianie w dedykowanym wątku:

„Kopie gry najwyraźniej są teraz w obiegu… Będzie tu dość ciężko. Czekaliśmy na tę grę bardzo długo. Nie psuj jej dla innych”.

Użytkownicy na stronach takich jak Famiboards widzieli również „prawdziwy materiał filmowy” z trzeciej gry online:

„Zgodnie z oczekiwaniami, zepsute kopie, które uległy wyciekowi/ulotce, zaczynają krążyć po okolicy, podobnie jak prawdziwy materiał filmowy z samej gry na Youtube. Więc jeśli zależy ci na tym, aby nie być rozpieszczanym szczegółami rozgrywki/historii… wiesz, co robić robić!”

Na szczęście wydaje się, że witryny takie jak YouTube podejmują działania (wiadomość za pośrednictwem Twittera):

@jahranimo_ „Przecieki z Bayonetty 3 zostały usunięte przez Nintendo na tym jednym kanale YT. Przesłali może cztery filmy do końca pierwszego rozdziału? Nie obejrzałem żadnego z czwartego. W każdym razie nowy motyw bitwy, usłyszymy go w recenzjach we wtorek. Nie mogę się doczekać”.

To nie pierwszy raz, kiedy oczekiwany ekskluzywny Switch wyciekł przed premierą i prawdopodobnie nie będzie to ostatni. Wcześniej zdarzało się to w przypadku wszelkiego rodzaju gier Switch, od Paper Mario do Metroid Dread, a nawet głównych gier Pokémon.

Najnowsze wiadomości Bayonetty dotyczą historii z zeszłego weekendu, kiedy oryginalny głos Bayonetty oskarżył twórcę serii o obraźliwą ofertę płacową. Podobno zaproponowano jej więcej, zgodnie z osobnym raportem, a wczoraj Platinum wydała oficjalne oświadczenie. W związku z tym na Nintendo Switch pojawiły się preloady dla Bayonetty 3.

Tak więc, jeśli planujesz zagrać w Bayonettę 3 po premierze 28 października, możesz zachować ostrożność podczas przeglądania mediów społecznościowych lub YouTube.

Źródło : https://www.nintendolife.com/news/2022/10/bayonetta-3-spoilers-surface-online-ahead-of-next-weeks-release